16.5 C
Lviv
20.04.2024
Україна

Кратом та спорт

Чай кратом дозволить бути швидше, вище, сильніше за себе вчорашнього. І йдеться не лише про результати, а й про приємніший шлях до досягнень.

Сотнями років мисливці та збирачі з Південно-Східної Азії пили кратом для отримання енергії. Для мешканців Малайзії або Таїланду є звичним зібратися на чаювання, а потім цілий день провести у джунглях, зазнаючи колосальних навантажень. Європейці адаптували цей досвід під свої завдання: заняття у тренажерному залі, пробіжки, туристичні походи, велоподорожі.

Кратом дає енергію

Білий і зелений — найкращі сорти кратома для отримання енергії, яку можна направити в потрібне русло. Але цей чай — це не просто енергетик або природний аналог передтренувальних препаратів. Він дає сильніший і триваліший ефект, який може триматися годинами. До речі, особливість білого сорту кратома в тому, що після фази стимуляції настає коротка фаза розслаблення, яка допомагає відпочити від активності.

Кратом мотивує

Деякі люди використовують кратом для схуднення. Він трохи знижує апетит, але що важливіше – покращує настрій, знижує тривожність та дратівливість. Тобто у людини з’являється ментальний ресурс та енергія. А значить їй набагато простіше зайнятися спортом, а не розкисати перед екраном смартфона.

Головне — з розумом підходити до вживання кратома:

  • вибирати добірні сорти без молодих листів;
  • пити кратом не частіше ніж раз на 2-3 дні;
  • дотримуватися рекомендованих дозувань (1-2 г заварки);
  • іноді змінювати сорти.

Кратом допомагає

Сильні навантаження потребують ефективного відновлення. І в цьому можуть допомогти червоні сорти кратому. Вони відрізняються сильною знеболювальною дією та розслаблюючим ефектом. Тобто допомагають максимально розвантажити тіло і свідомість. А вже потім, зі свіжими силами можна розпочинати новий день і бути готовим до нових звершень.

Усі сорти кратому мають антиоксидантні та антибактеріальні властивості. Завдяки їм чай покращує імунітет. Помічено, що любителі кратому рідше хворіють на застуди та грип. Відповідно, чим краще ви себе почуваєте, тим активніше можете проводити своє дозвілля.

ПС: кратом — багатогранна рослина, яка є відносно новою для нашої культури. Тому, перед купівлею та вживанням, краще поговорити зі спеціалістами. Вони допоможуть підібрати потрібний сорт та дадуть важливі поради. Ну, а потім – практика. Кожен досвід є унікальним, тому все потрібно робити за відчуттями.

Схожі повідомлення

Громади Львівщини подали на Конкурс проєктів регіонального розвитку 118 проєктних заявок

admin3

Особливості просування інтернет-магазину в сучасному цифровому світі

admin

ІСТОРИЧНІ ПАРАЛЕЛІ 

admin3

У Львові поліція затримала44-річного “кишенькового” злодія з Нового Роздолу

admin3

У с. Тершів на Самбірщині пожежа знищила житловий будинок і дві автівки – «Nissan Urvan» та «Isuzu Trooper”

admin3

5 тис. дол. США за підробку “ухилянтської” довідки клієнту були вже у кишені стебничанина, та ба! – зловмисника затримали поліцейські

admin3

Залишити коментар