16.5 C
Lviv
02.03.2024
Україна

Щедрий подарунок дрогобицьких волонтерів – військово- клінічному центру Західного регіону

Гарно і щедро відзначили своє «професійне» свято  дрогобиччани – сьогодні, 5 грудня, у День волонтера, вони привезли для поранених бійців військово-медичного клінічного центру Західного регіону  подарунок від душі.

Зокрема, близько тонни різноманітних смаколиків, утеплені куртки з підігрівом для поранених на інвалідних візочках, памперси та інші необхідні речі. А ще мікрохвильові печі для їдалень, що розташовані у відділеннях цієї медичної установи. «Ми намагаємось підтримати  воїнів, які отримали інвалідність під час бойових дій, а також багато передаємо на східний фронт. Нехай наші хлопці знають, що їх підтримує вся Україна! І ця підтримка не вщухне ніколи!»-,  наголосила дрогобицька  волонтерка Марія Головкевич.

Як повідомляє «Армія інформ», волонтери Дрогобича з перших днів російської агресії розпочали свою допомогу Збройним Силам України. За роки війни кількість переданих речей, продовольства та спеціального обладнання становить сотні тонн, а в грошовому еквіваленті — мільйони гривень. І навіть тоді, коли дехто розповідає про власну «втому» від війни, волонтери не полишають своєї справи!

Схожі повідомлення

Інновація та довговічність: зустрічайте Hardox HiTuf

admin

Ми маємо зберегти віру

admin3

Представники скаутської організації “Пласт” передали Головнокомандувачу Збройних Сил України Вифлеємський вогонь миру

admin3

Біля Тернополя пасажирський потяг зійшов з рейок

admin2

На Сколівщині змія вкусила 29-річного львів’янина

admin3

Дмитро Ярош закликав максимально сприяти Збройним Силам України та їх Головкому Валерію Залужному і не перетворювати Залізного Генерала у чергового “божка”

admin3

Залишити коментар