16.5 C
Lviv
01.12.2023
Україна

Слідчі поліції повідомили про підозру учасникам злочинної групи, які організували несанкціоновані звалища епідемічно небезпечних медичних відходів

Погодьтеся – несанкціоновані сміттєзвалища, які час від часу виявляють правоохоронці, це все – таки дрібнота у порівнянні з отриманими від утилізації медичних відходів з інфекційних лікарень. Особливо тих, де лікують «ковідних» хворих.

Тож варто висловити особливу повагу силовим структурам, які виявили такий злочинний і небезпечний для здоров’я та навіть  життя оточуючих.

У повідомленні ГУ НП України у Львівській області зазначено, що використовуючи підконтрольне собі товариство, підозрювані одержали для утилізації від представників закладів охорони здоров’я понад 6 тисяч тонн небезпечних медичних відходів, зокрема й від інфекційних лікарень, де проходять лікування хворі на COVID-19.

Йдеться про пробірки з кров’ю та іншими біологічними рідинами, медичні рукавички, шприци, голки, бинти.

Проте замість спалювання зловмисники скидали відходи на земельні ділянки у Київській, Миколаївській та Львівській областях.

Припинили злочинну діяльність групи працівники Департаменту забезпечення діяльності, пов’язаної з небезпечними матеріалами Нацполіції, спільно зі слідчими поліції Київської області, за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури.

Схожі повідомлення

Пашинського обрано головою Національної асоціації оборонної промисловості України

admin3

Банда із Закарпаття у складі 34-річної матері та 18-річної доньки пограбували у під’їзді 68-річну львів’янку. Мабуть, «сидітимуть» у в’язниці поокремо…

admin3

4 кроки для вибору якісного кондиціонера

admin

Подвиги “Азова” і ставлення держави

admin3

Інформація щодо реєстрації ввезеного з-за кордону авто на період дії воєнного стану

admin3

Укрзалізниця відкрила продаж квитків у жіночі купе у потяги чотирьох напрямків курсування

admin3

Залишити коментар