16.5 C
Lviv
06.05.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Червоноград: дах згорів, але врятовано від вогню 4 будівлі

28 листопада о 15:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в м.Червоноград на вул. Головна, 3/2 Червоноградського району в цегляній господарській будівлі, розміром 8×3 м.

До місця виклику виїхали рятувальники 33-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Червоноград.

Існувала загроза перекидання вогню на поруч розміщені будівлі. Однак, завдяки злагодженим та професійним діям рятувальників, вдалось не допустити подальшого розповсюдження вогню.

О 16:19 пожежу локалізовано та о 16:40 ліквідовано. Вогнем знищено дах на площі 10 кв.м, пошкоджено перекриття на площі 24 кв.м, речі домашнього вжитку на площі 10 кв.м.

Врятовано: 4 будівлі. До ліквідації пожежі залучалось 9 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки. Внаслідок займання ніхто не постраждав.Причину виникнення займання встановлюють правоохоронні органи.

Схожі повідомлення

На Стрийщині поліцейські викрили зловмисника, який виготовляв та збував мешканцям району «амфетамін»

admin3

Скільки коштує три верби на Жидачівщині?

admin2

Внаслідок ДТП у с. Пісочна травмований водій легковика «BMW 320i”

admin3

Переможці конкурсу авторської поезії, який відбувся на Стрийщині.

admin2

Начальниця соцзахисту поцупила майже 290 тисяч гривень…

admin2

4 червня неподалік с. Дем’янка на трасі “Миколаїв – Жидачів” внаслідок ДТП травмовані троє осіб

admin3