16.5 C
Lviv
28.11.2021
Україна

Як правильно вибрати СТО

Кожному власнику автомобіля та автоаматору у Мінську доводиться стикатися з проблемою вибору послуг станції технічного обслуговування (далі – СТО). У автовласників зі стажем є на прикметі одна, а то й кілька СТО, що сподобалися їм, а може навіть і персональний автомобільний майстер.

Зупинимося і поговоримо про автолюбителів-новачків, яким слід задуматися над пошуком «свого» автосервісу ще на етапі покупки автомобіля. До того ж, перше про що доводиться думати, у разі придбання уживаного авто – це технічне обслуговування та детальніший огляд авто, який дозволяє виявити всі слабкі місця, які можуть спричинити несподівану поломку в дорозі. Кому ж довірити свій автомобіль, що б не переплатити за надмірно нав’язливий сервіс, не натрапити на відриту некомпетентність персоналу, просто не стати жертвою шахраїв?

З чого розпочинати пошуки Станції технічного обслуговування (СТО)

Крок перший – збір інформації.

Відгуки друзів, знайомих автовласників зі стажем, сусідів по гаражі чи автостоянці будуть дуже корисні. Підійдуть відгуки мережі Інтернет, автофорум, каталог СТО. Більшість Мінських станцій технічного обслуговування є власні сторінки в Інтернеті, не полінуйтеся – і відвідайте їх. Перебуваючи вже безпосередньо в СТО і проводячи «розвідку боєм», не зайвим буде взяти до рук книгу відгуків та пропозицій. Можливо, там знайдеться запис, здатний вплинути на вибір кращого СТО в Києві.

Крок другий – знайомство може відбуватися телефоном.

Звертайте увагу на ввічливе ставлення персоналу до клієнта. Справжні професіонали дуже уважні, ввічливі та терплячі. Тут з вами не почнуть сперечатися через дрібниці, виманюючи зайву копійку або «розводячи» на непотрібні послуги. На цьому етапі можете поцікавитись вартістю нормо-години роботи з вашим автомобілем. З’ясуйте можливість використання «своїх» витратних матеріалів та придбаних деталей. Найімовірніше гарантія на привезені Вами запчастини не пошириться, проте сам факт – наявність гарантії СТО є показником якості. Остаточне рішення буде легше ухвалити, записавши в блокнот розцінки автосервісів на той самий вид робіт.

Крок третій – “розвідка боєм”.

Перше, на що слід звернути увагу, відвідуючи автосервіс вперше, окрім розташування (близькість від будинку, доступність транспорту, метро та інші фактори вибору автосервісу), це наявність свого будинку. Хорошим тоном є миття перед заїздом у ремонтний зал, проте вимога помити чисту машину має насторожити. Миття на СТО не для того, щоб заробляти гроші. Чистота та акуратність персоналу у комплексі з розмірним темпом роботи майже напевно гарантує гарний результат. Поцікавтеся про можливість безпосередньо бути присутніми під час проведення робіт з автомобілем – це ваше невід’ємне право, до того ж професіоналам нема чого приховувати. Якщо правилами безпеки при проведенні робіт можливість безпосередньої присутності виключається, вам повинні надати можливість віддалено спостерігати за процесом ремонту.

Можна бути впевненими, що дотримуючись цих простих кроків, а також порад «бувалих» автолюбителів – Ви обов’язково знайдете свою станцію технічного обслуговування в Мінську: де Вас влаштує співвідношення ціна/якість і залишиться лише побажати Вам «ні цвяха, ні жезла».

Схожі повідомлення

Фарба для стін: особливості та переваги силікатного засобу

admin

Здати аналіз на пролактин в лабораторії IQlab

admin

Український захисник загинув від кулі ворожого снайпера.

admin1

За крайні дні відкрито 3 кримінальні провадження за фактами підробки свідоцтв про вакцинацію. А з початку року – 122

admin3

Шахрай виманив у 84-літньої львівянки 10 тисяч євро

admin2

В «Охматдиті» на лікуванні перебувають 40 дітей з коронавірусом. Серед пацієнтів – 3-місячна дитина, – департамент охорони здоров’я Львівської ОДА

admin3

Залишити коментар