16.5 C
Lviv
16.07.2024
Новороздільська ОТГ

Ростислав ГЛАДІЙ: «Сьогодні поставимо «квітку», тобто працівники завершать стелити асфальтобетоном передбачені проєктом реконструкції площі ділянки дороги»

Тільки декілька хвилин по 14-й годині репортеру «Вісника Розділля» вдалося випрохати у відповідального за проведення асфальтно – бетонних робіт Ростислава ГЛАДІЯ  бодай декілька хвилин для бліц – коментаря про сьогоднішній справді ударний день. Пан Ростислав був лаконічним, але конкретним у висловах:

-Сьогодні, у вівторок, 23 листопада, працівники підрядної організації  вже через декілька годин завершать увесь обсяг асфальтно – бетонних робіт на реконструйованій площі Героїв Майдану. Як кажуть будівельники, ввечері будемо ставити «квітку».

А коли ви сьогодні приступили до виконання роботи?

-Якщо бути точним, то  в 11-й з маленьким «хвостиком» розпочали укладку асфальту. На той час працівники ще раз ретельно зачистили поверхню для укладання верхнього шару асфальтобетону товщиною 5 сантиметрів, а із Стрийського  заводу вже надійшов свіженький асфальт. Стелить асфальтобетон на визначену проєктом ділянку під’їзної дороги праворуч від МБК «Молодість» німецький асфальтоукладчик фірми «Воггель».

Натепер вже застелили  понад 400  квадратних метрів дороги, загалом укладено майже 100 тонн асфальтобетону.

-Вже поблизу помітив декількох дітей, а це така допитлива публіка, що, звісно, захоче випробувати специфічно пахуче чорне покриття на міцність. Пильнуєте добре за цим відрізком?

-Звичайно, наглядаємо. А для довідки поінформую, що треба хоча б 6 годин, як кажуть, не турбувати асфальт, тобто не ходити тощо, щоб за той час  температура покриття  достатньо охолола.

Зараз ви практично завершили стелити пас асфальтобетону зі сторони МБК «Молодість» до лінії проспекту Шевченка. А що далі?

-Сьогодні ми плануємо повністю завершити укладання суміжної полоси, а це ще понад 500 квадратних метрів (загальна площа 970 квадратних метрів). І тільки після цього можна буде впевнено сказати, що на цій роботі можна ставити «квітку». А відтак, продовжити інші передбачені проектом реконструкції роботи.

      Розпитував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

“Купальські забави” – 7 липня у Роздолі

admin2

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» за порушення природоохоронного законодавства оштрафовано на суму понад 4 млн грн

admin2

У вівторок ,1 серпня, могилу Героя України Андрія Гергерта відвідали рідні та побратими і спільною молитвою вшанували світлу пам’ять комбата «Аратти»

admin3

Висока нагорода новороздільському Воїну-Герою! На жаль, посмертно

admin2

Чемпіонат Європи з волейболу серед жінок U-18: збірна України -збірна Естонії- 3:0!

admin3

Віялові відключення. Стара частина міста, будьте напоготові.

admin2

Залишити коментар