16.5 C
Lviv
16.04.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

850 грн заплатить дрогобичанин за емоційність і … гарячий чай в обличчя продавчині

Дрогобицький районний суд оштрафував на 850 грн місцевого жителя, який вилив гарячий чай в обличчя продавчині магазину. Свої дії чоловік пояснив тим, що обурився, бо йому в чай не поклали лимон.

Як вказано у вироку суду, зранку 12 жовтня Володимир Гарасевич зайшов у магазин «Ромашка» на вул. Пилипа Орлика у Дрогобичі. Він придбав чай з лимоном, втім продавчиня не додала у напій лимон. Це обурило клієнта і між ним з продавчинею виник конфлікт.

Під час сварки Володимир Гарасевич підійшов до продавчині і виплеснув їй в обличчя свій гарячий чай. Жінка отримала опіки справа І-ІІ ступеня.

Під час розгляду цієї справи в суді адвокат Гарасевича подав заяву, де вказано, що його клієнт визнає свою провину.

Суддя Зоряна Павлів, яка розглядала цю справу, визнала Володимира Гарасевича винним в умисному заподіянні легких ушкоджень продавчині і оштрафувала його на 850 грн.


Схожі повідомлення

У лісі поблизу с. Поляна Стрийського району заблукала мешканка Львова, яка з чоловіком збирала гриби. Чоловік, помітивши відсутність дружини, викликав рятувальників і вони разом з правоохоронцями та лісничим знайшли згубу

admin3

Хороша новина: 5-річна новороздільчанка з важкою пневмонією пішла на поправку

admin2

У Стрию горів автомобіль

admin2

Внаслідок пожежі в житловому будинку загинув чоловік

admin2

Біля Меденич перекинулася маршрутка

admin2

Кіберполіція Львівщини викрила працівницю банку у привласненні майже мільйона гривень

admin2