16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

COVID-19: статистика по Новороздільській і сусідніх ОТГ станом на 28 жовтня

Ще повнішу картину вдалося встановити, отримавши дані Миколаївського відділу  Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб про захворюваність населення на ковід-19 станом на 28 жовтня ц.р.

Статистичні дані подають по чотирьох сусідніх ОТГ – Миколаївській, Новороздільській, Тростянецькій і Розвадівській. Загалом підтверджених випадків у Миколаївській ОТГ – 1483 (померлих – 22), Новороздільській – 1069 (відповідно 12), Тростянецькій – 119 (померлих 4) і Розвадівській – 250 (2).

Серед інших показників – дані за  середу, 27 жовтня.  За цей день у Миколаївській ОТГ зареєстровано 15 випадків захворювання, Тростянецькій – 1 випадок, Розвадівській – 2 випадки.  У Новороздільській ОТГ за один день – 52 випадки захворювання, а саме: Новий Розділ – 37 осіб, смт. Розділ – 7, Станківці – 1, Берездівці – 3, Березина – 4.

Схожі повідомлення

Лікарям та медперсоналу терапевтичного відділення – від вдячних пацієнтів – пенсіонерів

admin3

БІОКУРС проводить усі тести, які стосуються COVID-19, та надає послуги із здачі ПЛР-тестів і тим, хто прибуває в Україну, і тим, хто планує поїздку за кордон

admin3

Семикласники ЗЗСО №2 відвідали міський відділ поліцейської діяльності. Інспектор Мар’яна ЛЯХ поінформувала школярів як безпечно провести літо та про інші важливі речі

admin3

Сьогодні, 1 листопада, 9-й день, коли відійшла у Засвіти наша 44-річна донечка Галина

admin3

Пожежу в підвалі швидко ліквідовано

admin2

Мешканці будинку по вул. Чорновола, 12 висловлюють  Галині Мельник щиру  подяку за постійну  сумлінність і якісну працю

admin3

Залишити коментар