16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

Дмитро Бойчак – переможець Всеукраїнського боксерського турніру серед ДЮСШ. Добре виступили й інші підопічні відомого тренера Тараса Курляка

 Що й казати, неабияким  хистом  відзначається  тренер відділення боксу Новороздільської ДЮСШ Тарас КУРЛЯК. Впродовж багатьох років завдяки  наполегливій праці наставника, його  вміння  вмотивовувати підопічних  до наполегливих тренувань та вдосконалення бійцівських навичок  вихованці талановитого тренера здобувають високі місця у різного роду змаганнях. Зокрема, декілька здібних новороздільських  боксерів, які тренувалися (і тренуються) у Т. Курляка  вже ставали чемпіонами України та переможцями та призерами міжнародних змагань.

 До проведення  відкритого Всеукраїнського турніру з боксу, присвяченого Дню захисника і захисниці України, святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та 79-й річниці створення УПА, який 14-16 жовтня відбувся у Трускавці, юні чемпіони – боксери жили у будинках на різних вулицях та кварталах міста.

І от на цьому престижному турнірі чемпіонський титул здобув Дмитро Бойчак, мешканець  9-го кварталу, де він проживає з батьками у будинку по вул. Яворницького. Звичайно, ми, мешканці кварталу, дуже раді , що відтепер маємо свого чемпіона, вітаємо Дмитрика з перемогою та баємо нових спортивних успіхів. А тепер пора розпитати у відомого наставника більш докладно про Всеукраїнський боксерський турнір. Отже, слово Тарасу Курляку:

–  Насамперед відзначу, що це був доволі представницький турнір, у якому взяли участь представники ДЮСШ з Тернопільської, Івано – Франківської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької та Львівської областей. До речі, представників Новороздільської ДЮСШ на змаганнях було найбільше – п’ять спортсменів, що свідчить про високий рівень підготовки.

Ну, про чемпіонський виступ Дмитра  Бойчак  2010 року народження, учня 6-го класу НОК ім.. Володимира Труша вже відомо, а як «показали» себе решта ваших підопічних?

-Гаразд, судіть самі: із 10 учасників,  які взяли участь у Всеукраїнському турнірі, усі новороздільські юні боксери  посіли місця у першій п’ятірці. Зокрема, згаданий Дмитро Бойчак завоював перше місце, Володимир Маджаров – друге, Денис Яценко та Ігор Андрусів – третє, Олег Теслюк – п’яте. Особливо хочеться відзначити фінальний поєдинок Дмитра Бойчака, який достроково переміг суперника в другому раунді за явною перевагою.

Вітаємо вас та ваших підопічних із успішним виступом і бажаємо нових перемог.

-Дякую, звичайно, постараємося спільно домагатися чергових високих результатів на змаганнях.

Розпитував Іван БАСАРАБ 

Схожі повідомлення

Роздільський будинок-інтернат – два свята в один день і грядущі зміни

admin2

14 жовтня – панахида за загиблими захисниками України

admin2

Мобінг: мотиви – ниці, завдані страждання – глибокі!

admin3

81-річний Геннадій Печенюк на Чемпіонат світу з велоспорту серед ветеранів потрапив із труднощами, але  виступив успішно

admin3

Наша громада продовжує Великодні традиції. У Чистий Четвер чільне місце на площі біля пам’ятника Шевченку зайняла Писанка

admin3

День Молоді, що відбувся  на подвір’ї ліцею , наскрізь просякнутий енергією та буянням творчої фантазії, навіяв спогад про поезію Богдана – Ігоря Антонича

admin3

Залишити коментар