16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

24 серпня – футбольний матч року між новороздільськими командами «Центр» і «Бам»!

Не довго відпочивши після повернення у рідне місто із США ,  колишній гравець «Хіміка», ентузіаст футболу із вируючою енергією Богдан Качараба (на фото) таки встиг з нагоди 30-річчя  Незалежності України організувати традиційний матч  між командами «Центр» та «Бам», у складі яких виступатимуть як ветерани новороздільського футболу, так і любителі мега – популярної гри.

Чергова зустріч принципових суперників відбудеться 24 серпня на стадіоні «Галичина» о 17.00 год.

Нема сумніву, що спостерігати за грою колишніх кумирів «Хіміка», як завжди, прийде чимало містян. Адже поєдинок обіцяє бути безкомпромісним і цікавим.

Схожі повідомлення

У Новороздільській громаді – Дні жалоби за загиблим Героєм

admin2

28 серпня – Березинські фестини

admin2

Відбулося вшанування директора Новороздільської дитячої школи мистецтв ім. Олега Рудницького Михайла Рудницького з нагоди 75-річчя з дня народження Маестро

admin3

Про харчування школярів Новороздільської громади-2

admin2

Смертельний вчинок

admin2

Світлій пам’яті Івана ПАКОША – легендарного новороздільського футболіста і тренера

admin3