16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

У «старій» частині Нового Роздолу сьогодні «вибило» світло через надмір увімкнених мешканцями електроприладів у помешканнях

У зв’язку з електричними перезавантаженнями, спричинені тим, що мешканці Нового Роздолу через похолодання вмикають у помешканнях та приміщеннях електронагрівальні прилади, сьогодні, 18 жовтня, об 11.00 год. на розподільчій  підстанції сталася аварія.

Це й призвело до раптового припинення електропостачання у «старій» частині Нового Роздолу ( у «бамівському» житломасиві).

 Натепер ремонтники підрозділу ТОВ «Нафтогаз Тепло»  намагаються  знайти вихід із ситуації, аби чимшвидше відновити електропостачання.

Схожі повідомлення

Роздільський будинок-інтернат – два свята в один день і грядущі зміни

admin2

Вишивальниця Леся Демчук оголосила старт проєкту №2

admin2

Проєкт нашої мрії! Розробляємо концепцію парку біля міського озера

admin2

Будівництво дощової каналізації по пр. Шевченка, 28-28-а – “стартував” ще один проєкт

admin2

Загинув за Україну випускник Новороздільського професійного ліцею воїн Мар’ян ПЕРІЙ

admin3

Коли стало прийнятним допомогати ворогу? 

admin3