16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Пункт вакцинації на пошті у Новому Роздолі

У відділеннях державного підприємства «Укрпошта» на Львівщині відкрили центри вакцинації пенсіонерів. Це стало можливим завдяки співпраці департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та «Укрпошти».

«Сьогодні у тестовому режимі центри запрацювали у відділеннях «Укрпошти» у Львові (на Головному поштамті), Жовкві, Яворові, Новому Роздолі та Сокалі, аби вакцинувати пенсіонерів в період видачі пенсій. Ми подбали про те, щоб щеплення можна було зробити у зручний час та з дотриманням карантинних обмежень. Зараз для тих, хто ще не вакцинований, створюємо максимально зручні умови для отримання щеплення», – розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Про можливість вакцинуватися в таких центрах пенсіонерів повідомлятимуть їх сімейні лікарі. Проте отримати щеплення у центрах можуть усі охочі.

Так, сьогодні, 8 жовтня, такий пункт працював і у відділенні “Укрпошти” у Новому Роздолі.

Сімейний лікар Ольга Подвадцятник і медсестра Надія Кацедан проводили вакцинацію бажаючим і надавали повну інформацію усім, хто цікавиться цим процесом. До речі, активна городянка Ольга Маркевич задала дуже багато питань, цікавлячись усім в деталях. А загалом відвідувачів сьогодні було не надто багато на пошті.

Надалі такі пункти працюватимуть у відділенні пошти.

Схожі повідомлення

Благоустрій на Набережній

admin2

Новорозділець втопився в озері с. Берездівці

admin2

Відзначення Дня працівників житлово – комунального господарства та побутового обслуговування населення: урочисто, душевно, із повагою до тих, хто забезпечує громаді якісні послуги

admin3

Прання та чищення одягу – у Новому Роздолі

admin2

Громадська рада при Новороздільській міськраді – бажаючим слід подати документи до 22 вересня!

admin2

Де не буде світла 6 березня?

admin2

Залишити коментар