16.5 C
Lviv
08.08.2022
Новороздільська ОТГ

Пункт вакцинації на пошті у Новому Роздолі

У відділеннях державного підприємства «Укрпошта» на Львівщині відкрили центри вакцинації пенсіонерів. Це стало можливим завдяки співпраці департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та «Укрпошти».

«Сьогодні у тестовому режимі центри запрацювали у відділеннях «Укрпошти» у Львові (на Головному поштамті), Жовкві, Яворові, Новому Роздолі та Сокалі, аби вакцинувати пенсіонерів в період видачі пенсій. Ми подбали про те, щоб щеплення можна було зробити у зручний час та з дотриманням карантинних обмежень. Зараз для тих, хто ще не вакцинований, створюємо максимально зручні умови для отримання щеплення», – розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Про можливість вакцинуватися в таких центрах пенсіонерів повідомлятимуть їх сімейні лікарі. Проте отримати щеплення у центрах можуть усі охочі.

Так, сьогодні, 8 жовтня, такий пункт працював і у відділенні “Укрпошти” у Новому Роздолі.

Сімейний лікар Ольга Подвадцятник і медсестра Надія Кацедан проводили вакцинацію бажаючим і надавали повну інформацію усім, хто цікавиться цим процесом. До речі, активна городянка Ольга Маркевич задала дуже багато питань, цікавлячись усім в деталях. А загалом відвідувачів сьогодні було не надто багато на пошті.

Надалі такі пункти працюватимуть у відділенні пошти.

Схожі повідомлення

Три неймовірні дитячі вечірки у кафе COCOS

admin2

У Новому Роздолі відкрили ще один центр вакцинації

admin2

Новий Розділ: захворюваність covid-19 йде на спад

admin2

Звіт фракції ПП «ВАРТА» у Новороздільській міській раді за 2020-2021 рр.

admin2

41-річний мешканець Нового Роздолу отримав вирок: за грабежі, крадіжки та шахрайство суд призначив йому покарання – 4 роки та 6 місяців позбавлення волі

admin3

Неякісне покриття вулиці впорядковували спільно: і техніка ТОВ «ДМЗ «Карпати», і мешканці будинків №№36-39 по вул. Грушевського

admin3

Залишити коментар