16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

“ОДВ-Електрик” планує розширюватися

Українська компанія із німецькими інвестиціями «ОДВ-Електрик» працює на території області з 2003 року, і планує збільшити свої виробничі потужності. Зокрема, збудувати додаткові виробничі приміщення у м. Новий Розділ, що дозволить залучити 9,5 млн євро інвестицій в область. Розширення обсягів виробництва та сприяння у цьому стало предметом зустрічі гендиректора компанії Трауда Міхаеля з головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким та керівниками департаменту економічної політики та відділу інвестицій адміністрації.

Як зазначив очільник області, обласна адміністрація завжди підтримує залучення іноземних інвестицій та створення нових робочих місць.

«Тільки від початку 2021 року компанія «ОДВ-Електрик» сплатила 34 млн грн податку на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету. Тому ми підтримуємо збільшення виробничих потужностей підприємства та  будівництво нових цехів на всіх етапах цього процесу», – розповів Максим Козицький.

Генеральний директор «ОДВ-Електрик» зазначив, що компанія виробляє електричне й електронне устаткування для автомобілів, а одним із замовників цієї продукції є концерн «Volkswagen».

«На даний момент на виробництві задіяно близько 1300 працівників, виробничі площі складають 6000 кв.м. Основними перевагами роботи у Львівській області для нас є  кваліфікована та конкурентна робоча сила, близькість до кордону з ЄС. Тому ми раді продовжувати і збільшувати обсяги роботи нашої компанії на Львівщині», – сказав Трауд Міхаель.

Схожі повідомлення

Медаль для 94-літньої новороздільчанки

admin2

Новороздільські волейболістки взяли “срібло” у Комплексних іграх Львівщини

admin2

Раритетний “Молитвослов” із Шегині передали в наукову бібліотеку

admin2

Чи важливо в наш час говорити з дітьми про нашу історію, культуру та традиції наших предків ? Так – важливо!!!

admin3

З Богом! Авто на фронт – від Новороздільської громади

admin2

У Новому Роздолі оперативники затримали 50-річного зловмисника, який реалізовував наркотики у себе вдома

admin3

Залишити коментар