16.5 C
Lviv
10.12.2023
Стрийщина

Чорнобривці вздовж дороги….

Весняна ідея старости Березини (Миколаївщина у Львівській області) Галини Затварніцкої восени особливо розквітла фарбами.

Обсаджене чорнобривцями кільце на Березині засяяло пахучими квітами і осінніми фарбами, скрашуючи сіре полотно дороги.

 Після весняної толоки, покликавши на допомогу небайдужих односельчан, уже у післяпасхальний час, староста виконала ще одну свою задумку – заквітчала «кільце»   у Березині (зазвичай ми його називаємо кільцем між Роздолом і Березиною).

Не так просто це було зробити: староста купила дві машини грунту, гуртом розсипали його по діаметру кільця і висадили чорнобривці. Згодом ще збиралися, щоб прополоти сходи квітів.

«Надіюсь, що з Божою допомогою квіти проростуть та зацвітуть усім нам на радість, а кільце стане окрасою села. Сподіваюсь, що і надалі ми разом будемо продовжувати робити село квітучим та різнобарвним. Ще раз усім велике, велике ДЯКУЮ!» – висловила вдячність Галина Затварніцка у вайбер-групі Березина.

Виявляється, ця ідея ще використовується українцями.

Зокрема, Лyчaнин Вaсиль Рижyк yжe бiльшe 20 рoкiв зaсiвaє чoрнoбривцями тa сoняшникaми yзбiччя дoрiг i yсe рoбить влaсним кoштoм. Oсoбливo цe пoмiтнo нa пoнaд 700 кiлoмeтрiв трaси Лyцьк-Львiв, дe нинi yквiтчaнi дeкoрaтивними сoняхaми i дyхмяними чoрнoбривцями. Aвтoбyснi зyпинки нa дiлянцi дo Гoрoхoвa тaкoж “в oбiймaх” жoвтoгaрячих oсiннiх квiтiв.

Це — справа рук відомого на Волині ентузіаста, заслуженого діяча мистецтв України Василя Рижука. Власні – кошти і зусилля — чоловік не шкодує, створюючи таку красу.

Схожі повідомлення

11-річна дівчинка травмована внаслідок ДТП на Стрийщині

admin2

Серед кращих учнів Стрийщини – школяр Роздільського ЗЗСО

admin2

78 – і він туди ж: заробляв на продажі наркотиків….

admin2

Петиція про присвоєння звання Героя України Володимиру Сапізі

admin2

Викрито 25-річного мешканця Стрийщини, який за 6 тис. дол. США виготовляв фіктивні меддодкументи “ухилянту”

admin3

Львів’янин встановив рекорд із одночасного налаштування терміналів Starlink

admin2

Залишити коментар