16.5 C
Lviv
18.04.2024
Стрийщина

Чорнобривці вздовж дороги….

Весняна ідея старости Березини (Миколаївщина у Львівській області) Галини Затварніцкої восени особливо розквітла фарбами.

Обсаджене чорнобривцями кільце на Березині засяяло пахучими квітами і осінніми фарбами, скрашуючи сіре полотно дороги.

 Після весняної толоки, покликавши на допомогу небайдужих односельчан, уже у післяпасхальний час, староста виконала ще одну свою задумку – заквітчала «кільце»   у Березині (зазвичай ми його називаємо кільцем між Роздолом і Березиною).

Не так просто це було зробити: староста купила дві машини грунту, гуртом розсипали його по діаметру кільця і висадили чорнобривці. Згодом ще збиралися, щоб прополоти сходи квітів.

«Надіюсь, що з Божою допомогою квіти проростуть та зацвітуть усім нам на радість, а кільце стане окрасою села. Сподіваюсь, що і надалі ми разом будемо продовжувати робити село квітучим та різнобарвним. Ще раз усім велике, велике ДЯКУЮ!» – висловила вдячність Галина Затварніцка у вайбер-групі Березина.

Виявляється, ця ідея ще використовується українцями.

Зокрема, Лyчaнин Вaсиль Рижyк yжe бiльшe 20 рoкiв зaсiвaє чoрнoбривцями тa сoняшникaми yзбiччя дoрiг i yсe рoбить влaсним кoштoм. Oсoбливo цe пoмiтнo нa пoнaд 700 кiлoмeтрiв трaси Лyцьк-Львiв, дe нинi yквiтчaнi дeкoрaтивними сoняхaми i дyхмяними чoрнoбривцями. Aвтoбyснi зyпинки нa дiлянцi дo Гoрoхoвa тaкoж “в oбiймaх” жoвтoгaрячих oсiннiх квiтiв.

Це — справа рук відомого на Волині ентузіаста, заслуженого діяча мистецтв України Василя Рижука. Власні – кошти і зусилля — чоловік не шкодує, створюючи таку красу.

Схожі повідомлення

У Червонограді “похоронили” Путіна

admin2

Водій-новорозділець насмерть збив 2-річну дитину

admin2

У Розвадові – дві жертви чадного газу

admin2

Монастирець: дві будівлі врятовано від вогню

admin2

Зіткнення вантажівок біля Соколівки

admin2

На Жидачівщині легковик в’їхав у хату

admin2

Залишити коментар