16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

З Львівщини депортували азербайджанця-“розбійника”

Спершу він відбув покарання у вигляді 3,5 років позбавлення волі.

Іноземця, який після приїзду в Україну увійшов в склад одного з організованих злочинних угруповань на Львівщині, депортували”. Про це інформує управління СБУ у Львівській області.

43-річний громадянин Азербайджану був активним учасником організованого злочинного угрупування, яке причетне до вимагання, грабежів та розбоїв.

За свою злочинну діяльність азербайджанець був засуджений Галицьким судом Львова та відбував покарання у вигляді позбавлення волі на 3,5 роки.

Після відбування покарання СБУ примусово повернула іноземця до Азербайджану.

Схожі повідомлення

Ти просив так не плакати тата!…

admin3

13 грудня пластуни привезли Вифлеємський Вогонь Миру на Львівщину

admin2

Про історико – культурний комплекс “Стільське городище”: колись тут була столиця Великої (Білої) Хорватії

admin3

Убив сестру – пішов спати….. до чого котимося?

admin2

Велопробіг в підтримку ЗСУ!

admin2

Справа жидачівських лікарів отримала завершення

admin2