16.5 C
Lviv
28.11.2021
Новороздільська ОТГ

Хотіли як краще, а вийшло, як завжди…

Так у 1993 році покійний нині прем’єр – міністр РФ Віктор Чорномирдін охарактеризував  підготовку  грошової реформи в цій.

А у четвер, 2 вересня 2021 року, коли верстався газетний номер, цю фразу повторив репортеру відвідувач редакції пан Остап, котрий проживає по вул. Грушевського, 36. Добродій, а згодом і інші його сусіди з цього району, поскаржилися як неоковирно працівники підприємства ( очевидно, ДП «Благоустрій» або ж КП «Розділжитлосервіс») розрівняли купи «зрізаного» днями асфальтного покриття центрального майдану, що реконструюється.

Начебто, добрий намір був, продовжили скаржники, бо ж справді тут вже роками, як кажуть, яма на ямі, що ні пройти ні проїхати, особливо в негоду, коли утворюються озерця.  От і вирішили невідомі посадові особи добре діло зробити для тутешніх мешканців – розпорядилися завезти сюди «бій», щоб засипати вказані  калабані. Щоправда, їхнім благим намірам не судилося збутися: наявна техніка розсунути купи розсунула, але настільки халтурно, що тепер «полотно» нагадує танкодром, де у якості перешкод – горбики та асфальтові брили. Тепер тут і пройти непросто, і проїхати легковим автівкам без маневрів складно.  

Утім, після емоційного вибуху відвідувачі врешті таки висловили сподівання, що цей недогляд буде виправлено, а також «понадіялись» на важкий транспорт, який за деякий час може утрамбувати цей відрізок дороги.

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Відійшов у Вічність новорозділець Олександр Цебенко. Ковід не залишив шансів хворому серцю.

admin1

Вагони-зерновози, виготовлені на ДМЗ “Карпати” – якісні і потужні

admin2

«Розбірки» 2-х молодиків завершилися ударом одного з них ножем в район нирок

admin3

Реконструкція центральної площі Нового Роздолу: відучора після нетривалої перерви процес продовжився!

admin3

НОВИЙ РОЗДІЛ – 68-ма річниця: програма святкових заходів

admin2

У день уродин УМХ Нового Роздолу відбулася посвята маленьких “умхівчиків”

admin2

Залишити коментар