16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ Стрийщина

Новорозділець Роман Мартиненко – еліта пауерліфтингу

Унікальні змагання відбулися у неділю, 29 серпня, у Львові – Lviv Open Cup.

Змагання, які зібрали 13 важкоатлетів – еліту пауерліфтингу України, 13 професіоналів своєї справи, які всім відомі у світі спорту “металу”, а зустрілися разом на помості чи не вперше

Унікальні і тим, що одним з організаторів такої зустрічі був представник Львівщини (єдиний з усіх) – наш новорозділець Роман МАРТИНЕНКО. Так, наразі він ще не є олімпійським, отож, не є добре профінансованим, тож організаційні труднощі доводиться тягнути самотужки.

Коли ведучий спортивних баталій запорошував на поміст спортсменів, зачитував усі спортивні здобутки та регалії кожного.

І увесь “послужний список” 31-річного атлета Романа Мартиненка багатьох шокував – скільки досягнень у зовні звичайного юнака, завжди врівноваженого, до того ж активіста громади – він є депутатом Новороздільської міської ради (фракція “Народний Рух України”), волонтером численних заходів

А крім того – триразовий Чемпіон СВІТУ з пауерліфтингу !!!! Чемпіон Європи! Чемпіон світу з жиму лежачи! Рекордсмен світу з жиму лежачи!

Роман виходить на поміст під патріотичну композицію “Їхали козаки” (у виконанні групи “Тінь сонця”). І серце завмирає. Адже дивитись на фізичну напругу, на міцність атлетів, на їх емоційну налаштованість неможливо спокійно – це спорт, який любить сильних, відважних. Це спортсмени, якими однаково захоплюються і жінки, і чоловіки, які є втіленням козацької могутності та витримки українських борців. Тож у перервах атлетів оточували гурти шанувальників, поспішаючи зробити фото на пам’ять.

Підтримка новороздільського важкоатлета була найбільш чисельнішою – понад 25 чоловік прибули з рідного міста підтримати відомого земляка. І результат не розчарував!

“Бронза” у коронній вправі Романа – жим лежачи.

І надзвичайні емоції – чи не більшість вперше стали учасниками такого спортивного шоу! А ще – свідками нового спортивного рекорду України – підняття штанги вагою 400,5 кг!

А ще учасницею змагань була єдина жінка. До речі, так і не зрозуміла, як тендітній дівчині вагою 56 кг (у спорті не діють загальноприйняті табу на жіночу вагу) зуміла підняти … 200 кг.

Романа Мартиненка приїхала підтримати і міський голова Новороздільської міської ради Ярина Яценко

Схожі повідомлення

На Львівщині посадовця викрили на хабарі

admin2

У Розвадові втопився чоловік

admin2

З Парашки – на носилках

admin2

Документальний фільм про Новий Розділ – у ТОП-5 проєктів Програми молодіжних ініціатив

admin2

Велопробіг Дружби “Шляхами білих хорватів”: 11 історичних локацій та кава у “Старій школі”. Долучайтеся!

admin2

Ремонт доріг, знищених внаслідок підтоплення на Стрийщині

admin2

Залишити коментар