16.5 C
Lviv
25.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

19 серпня від кулі снайпера загинув військовослужбовець зі Львова

«Сьогодні вранці в зоні проведення бойових дій (ООС) від кулі снайпера загинув мешканець міста Львова, військовослужбовець військової служби за контрактом, командир мотопіхотного відділення військової частини А0998 Островський Василь Степанович, 1980 року народження. У загиблого залишився син»,  – інформує прес – служба Львівської ОДА.

“Друзі згадують Василя як добру та світлу людину, з великим та наповненим любові серцем. Він вмів бути надійним другом, з яким не було страшно навіть у бою. Щиро співчуваю рідним і та близьким. Смерть кожного українського воїна – велика втрата для цілого війська, нашої області та загалом України”, – зазначив очільник області Максим Козицький. 

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати! Вічна пам‘ять захиснику України!

Схожі повідомлення

Нардеп Ковальов, скориставшись зв’язками у ФСБ, вів таємні переговори про виведення бійців із “Азовсталі”, – CNN

admin3

Доставка суші SushiIcons: переваги, система знижок та асортимент

admin

Ярош – Зеленському: всілякі щури знову лізуть у всі щілини – наведіть лад

admin2

Край гір та природних див: запрошуємо у мандри карпатськими територіями Сколівських Бескид

admin3

Перша декада 2022-го: до поліції надійшло 884 звернення про вчинення домашнього насильства, 800 разів поліцейські виїжджали на виклики

admin3

Слідчі СБУ і ДБР завершили розслідування “першого епізоду” справи Медведчука: матеріали передано в суд

admin3