16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Візит Юрія Вітренка, керівника «Нафтогазу», до Нового Роздолу відбувся

Побувала делегація «Нафтогазу» сьогодні, 17 серпня, на Новороздільській ТЕЦ, де і спілкувалася з міською владою (міський голова Ярина Яценко, перший заступник Михайло Гулій, начальник Управління житлово-комунального господарства Андрій Білоус) та працівниками  теплоелектроцентралі.

З Києва прибули Юрій Вітренко, його заступник Віталій Щербенко, який  уже мав візит до Нового Роздолу 9 серпня, зі своїми службами, директор ТзОВ «Нафтогаз Тепло» Федір Шевченко. Дуже добре, що зустріч відбулася безпосередньо на підприємстві, де можна було наяву побачити увесь процес підготовки до опалювального сезону. Адже попередньо «нафтогазівці»  планували оглянути ТЕЦ і приїхати поспілкуватися з міською владою у її приміщенні, на що міський голова Ярина Яценко  категорично наполягала спільно  оглянути ТЕЦ. Що ж, логічніше  спілкуватися про роботу ТЕЦ на ТЕЦ, а не в кабінетах.

На місці, де детально оглянули  підприємство, почули коментарі технічних працівників, «показати картинку» красивішою, аніж наяву, не дуже вже і виходило.

Керівник «Нафтогазу» також прискіпливо оглянув підприємство.  Що ж, недарма кажуть, перефразовуючи: краще раз побачити, аніж сім разів почути. Почув і пропозиції працівників ТЕЦу, ветеранів підприємства, котрі добре  знають увесь технологічний процес, тож надали слушні пропозиції, як уникнути гідроударів і спростити роботу ТЕЦ, а також доречно поцікавилися, чи довго наша ТЕЦ буде працювати як проста котельня? До речі, звернулися з проханням допомогти виплатити борги по зарплаті ПП «Гарант Енерго М», котрий у листопаді  2019-го «кинув» напризволяще і місто, і працівників ТЕЦу.

Наслідок візиту наразі такий:  пообіцяли (вкотре вже, але на значно вищому рівні), що Новороздільська ТЕЦ  буде готова до початку опалювального сезону, що її працівники з 1 вересня будуть працювати на повний робочий тиждень (наразі у них 3 робочі дні на тиждень),  що дасть змогу  підготувати ТЕЦ, провівши всі необхідні роботи.

Також пообіцяли до жовтня  відновити територію, тобто провести  благоустрій там, де розрили території у ході ремонту теплотрас.

Представницька делегація визнає, що з усіх ТЕЦ, котрі  вони взяли в управління Новороздільська, скажімо так, далеко не найкраща, але разом з тим висловлюють готовність, при можливості, «зайти» до нас надовго.

Втім, зрушення є, принаймні, процес пришвидшується. Уже сьогодні на ТЕЦ працювали двигуни і вода «запускалася» у труби. 16-18 серпня проводитиметься гідравлічне випробування. Водою заповнять тепломережі, що дозволить виявити «слабкі місця», та й  КП РЖС проводити підготовку внутрішньобудинкових мереж до опалювального сезону.

Бо ж в інтересах міста не лише вчасно почати опалювальний сезон, але й провести його максимально ефективно, успішно та спокійно, без гідроударів, поривів та зупинок.

Схожі повідомлення

Медична гуманітарна допомога – і міській лікарні, і військовому госпіталю

admin2

ОСУ! Роздільські каратеки – призові місця

admin2

“Нафтогаз Тепло”: відключення тепла – серія 3

admin2

Новороздільський політехнічний фаховий коледж доєднався до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

admin3

“Світло Різдвяної зірки” на головній сцені міста – приходьте на виставу 14 січня!

admin2

Укриття. Новороздільська громада

admin2

Залишити коментар