16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Підбиваємо підсумки : “Можна сміливо сказати, що 2025 рік установа завершила із хорошими показниками…”

Про це інформує громаду КНП “Новороздільська міська лікарня” у повідомленні на офіційній сторінці у Facebook:

Вчора традиційно відбулось урочисте засідання Медичної ради установи. Із звітами про діяльність Новороздільської лікарні у минулому році виступив головний лікар Олег СТЕЦІВ і його заступники Ольга ШЕЛУДЬКО та Ірина КРИЖАНІВСЬКА. Також із вітальними словами до усіх присутніх звернулась міський голова Ярина ЯЦЕНКО.

Можна сміливо сказати, що 2025 рік установа завершила із хорошими показниками.

Окрім основної діяльності, а саме, надання медичних послуг населенню, заклад працює над комфортними умовами для пацієнтів та працівників. Найперше, для зручності усіх, хто звертається до лікарні, восени установою було здійснено капітальний ремонт входу до поліклініки. Крім цього, за кошти ЮНІСЕФ проведено заходи енергозбереження – встановлено два індивідуальних теплових пункти (ІТП) та сонячну електростанцію (СЕС), і створено Простір, дружній до дітей. За кошти місцевого бюджету було відремонтовано покрівлю над інфекційним відділенням, встановлено холодильне обладнання у морзі, а також завдяки співфінансуванню сусідніх громад (Миколаївської, Розвадівської та Тростянецької) розпочато ремонт кабінету судово-медичного експерта.

Загалом, попрацювали у минулому році непогано. Щиро віримо, що 2026 рік принесе ще більше позитивних здобутків!

Схожі повідомлення

БЕРЕЗДІВЦІ: у цій крамниці можна придбати «Вісник Розділля»  і…все необхідне

admin3

Шановні наші захисники та захисниці! 

admin3

З поважним ювілеєм – 90!

admin2

За тиждень від ускладнень коронавірусу померло 16 мешканців Львівщини

admin2

Blockbuster cinema Новий Розділ ( у приміщенні  МБК “Молодість”, 2-й поверх) запрошує у світ кіно

admin3

Денис ЛЕВ: післяслово…

admin3