16.5 C
Lviv
24.03.2023
Україна

Здати аналіз на пролактин в лабораторії IQlab

Ендокринною залозою виробляється один з гормонів під назвою пролактин. Дана речовина відповідає за репродуктивну діяльність людини і вироблення молока під час годування грудьми у жінок.

В організмі чоловіка даний гормон також виробляється, але рівень його значно нижче, ніж в організмі жінки. Слід зазначити, що показник рівня пролактину може змінюватися уві сні, при високих фізичних навантаженнях, при статевому акті.

Аналіз на пролактин: коли і кому призначають?


Підвищений пролактин в організмі може привести до різних патологій, пов’язаних з репродуктивною функцією і функціонуванням статевих органів. Анализ на пролактин  призначають різні фахівці, рівень даного гормону в організмі повинен відповідати нормі як у жінок, так і у чоловіків.

В яких випадках аналіз призначається жінкам:

порушення менструального циклу;

проблеми із зачаттям (дослідження призначається, якщо жінка протягом довгого часу не може завагітніти);

жінка спостерігає виділення молока з молочних залоз, вагітності при цьому відсутня;

різке погіршення зору, систематичних головних болях.

В яких випадках аналіз на пролактин призначається чоловікам:

проблеми, пов’язані з ерекцією;

різке погіршення зору, систематичних головних болях.

Підвищений або знижений рівень пролактину може свідчити про розвиток якого-небудь захворювання. Підвищений рівень може свідчити про поликистозе яєчників, зміни щитовидної залози, гіпоглікемії, дисфункції і інших патологіях. Знижений рівень гормону визначається при травмах голови різної складності, туберкульозі, синдромі Шихана.

Чому аналіз на пролактин потрібно здати в лабораторії IQlab
Українська незалежна лабораторія IQlab – це завжди достовірні результати досліджень. Наші співробітники працюють на сучасному обладнанні новітнього покоління, завдяки чому точність результатів аналізів досягає максимально високого відсотка.

Крім того, наші фахівці – висококласні професіонали з багаторічним досвідом роботи. Прийшовши до нас, ви можете не переживати про те, що забір матеріалу буде здійснюватися неправильно або без застосування стерильних інструментів.

Розцінки на лабораторні дослідження в нашій організації доступні, при цьому ми гарантуємо безпеку і конфіденційність.

Схожі повідомлення

Як діяти, якщо член родини зарахований до лав ЗСУ або правоохоронних органів, пропав безвісти або потрапив у полон чи загинув: дорожня карта

admin3

Наша “Мрія” – жива!

admin2

Українка перемогла у міжнародному конкурсі краси

admin2

«Амфетамін», «метадон» і «солі» – на Львівщині правоохоронці затримали групу наркозбувачів з Волині

admin3

«Улов» за вихідні: поліцейські Львівщини відкрили 14 кримінальних проваджень за фактом підроблення свідоцтв про вакцинацію або тестів на COVID-19

admin3

Спартц підняла до рівня Білого дому ті питання, на які українська влада не відповідає, – Бутусов. ВIДЕО

admin3

Залишити коментар