16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Біля с. Устя загинула риба

21 липня працівники Інспекції в рамках розгляду звернення місцевих жителів села Устя Стрийського району (Миколаївська ТГ) Львівської області здійснили виїзд на річку Щирка, де виявлено факт загибелі риби.

На місці події спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції провів заміри температури води та експрес-аналіз на вміст у ній розчиненого кисню, зокрема в чотирьох місцях забору води показник становив від 1.2 до 4.99 мг/куб.м, що є нижчим допустимої норми.

Крім цього, Інспекція проводить хімічний аналіз відібраних проб води з метою встановлення ймовірної причини загибелі риби та вжиття подальших заходів реагування.

На місце події також було викликано працівників Нацполіції та Львівського рибоохоронного патруля.

Схожі повідомлення

Богдан БІГУН: «Правоохоронці оперативно встановлюють особу матері, яка підкинула новонароджене дитинча»

admin3

Мазут- у канаву… злили біля дороги на Жовківщині

admin2

Їхав до Польщі з наркотиками у шарфику

admin2

Роботодавець з Миколаївщини виплатить грошову компенсацію за смерть бібліотекарки від чадного газу

admin2

Голова Стрийської районної ради Михайло ЛУЧЕЧКО привітав новороздільців з 70-річчям міста

admin3

Внаслідок зіткнення з автобусом у Стрию травмований велосипедист

admin2