16.5 C
Lviv
18.07.2025
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Держфонд регіонального розвитку Львівщини обікрали на понад 250 тисяч гривень

Служба безпеки України викрила протиправне заволодіння коштами Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. Директор одного з підприємств налагодив злочинну схему під час виконання будівельних робіт. За попередніми оцінками, збитки держбюджету складають понад 250 тис. грн.

Оперативники СБУ встановили, що махінаціями займався керівник фірми, яка будувала об’єкти спортивної інфраструктури. Він підробляв офіційні документи і вносив до них завідомо неправдиві дані про вартість використаних матеріалів. Зловмисник значно завищував ціни в документах. Така оборудка дозволила ділку безпідставно заволодіти коштами держбюджету на суму майже чверть мільйона гривень.

У межах розпочатого кримінального провадження директору товариства повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Тривають слідчо-оперативні дії для встановлення і притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до розкрадання бюджетних коштів.

Викриття протиправної діяльності відбувалося оперативниками Львівського УСБУ спільно зі слідчими ГУНП у Львівській області під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури.

Схожі повідомлення

На Сихові горіли шини

admin2

У Малій Горожанці згорів трейлер

admin2

Фінансова допомога для власної справи? Так, з початку 2022 року це стане реальністю завдяки проєкту «Рука допомоги»

admin3

У гуртожитку Стрийського училища для поселення ВПО провели ремонтні роботи на понад 12 млн грн

admin3

На Стрийщині 44-річний чоловік погрожував дружині гранатою. Поліцейські переконали його відмовитися від задуму. Утім, фігуранту загрожує до 7 років позбавлення волі.

admin3

Голова Стрийської районної ради Михайло ЛУЧЕЧКО привітав новороздільців з 70-річчям міста

admin3