16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Ще один проєкт-переможець Нового Роздолу: обмін “Веселками” і гості зі Старобільська на День Незалежності

Мапа проектів освітніх, культурних і медійних обмінів у рамках програми Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” “Змінимо країну разом” розширюється, і це не може не тішити!Сьогодн

Рішенням конкурсної ради відібрано 29 проектів-переможців з Львівської і Закарпатської областей, які працюватимуть у партнерстві з Луганською, Донецькою, Дніпропетровською, Харківською, Запорізькою і Сумською областями у рамках програми Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” “Змінимо країну разом”

Загальний бюджет підтриманих ініціатив – понад 2,6 млн грн.

Серед переможців – і Управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради з проєктом “Мистецтво заради єдності”.

Метою проекту є створення на території громад Новороздільської (Львівська обл.) та Старобільської (Луганська обл.) належних умов для забезпечення якісної культурно-мистецької роботи, обміну традиціями, звичаями та обмін досвідом розвитку культури, шляхом налагодження спільної і узгодженої співпраці в сфері культури та мистецтв. Основні завдання проекту: 1. Започаткувати співпрацю в галузі культури та мистецтва. 2. Спільними культурно-мистецькими івентами зруйнувати барєри між Східним і Західним регіонами України. 3. Збагатити свою пропозицію культурних заходів через виступи художніх колективів своїх партнерів, що зробить їх більш привабливими для місцевого та навколишнього населення, а також туристів.

Договір про співпрацю заключений між Управлінням культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради та відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини Старобільської міської ради Луганської області.

Заплановано обмінний візит делегацій у склад яких входитимуть учасники творчих аматорських колективів Новороздільської та Старобільської територіальних громад. Делегація із Старобільської ТГ має прийняти участь у святкуванні 30-ї річниці проголошення Незалежності України, а культурно-мистецький десант із Новороздільської ТГ відвідає Луганщину у вересні-жовтні місяці і прийме участь у заходах з нагоди Дня міста Старобільська. В рамках програми обміну планується провести спільні концертні програми, майстер-класи, екскурсії, виставки ужиткового мистецтва, а також налагодити тісну співпрацю та дружбу із творчими колективами громад.

Попередньо велася мова, що до нас в гості мав би завітати народний ансамбль танцю “Веселка” Старобільського районного будинку культури. Нашій “Веселці” буде з ким потанцювати):

Схожі повідомлення

А ВІЗ І ДАЛІ ТАМ?…

admin3

З Днем Добровольця, відважні земляки, хто за покликом серця став на захист Держави!

admin3

ПРРО: правила встановлення та використання

admin3

Сім’я переселенців з Бахмута поки що  живе у відділенні травматології міськлікарні, але оскільки дружина  вагітна, то подружжя з нетерпінням очікує, коли у Новому Роздолі відремонтують гуртожиток, призначений для такої категорії «нових» містян

admin3

Перші місця новороздільських боксерів

admin2

Графік вимкнення електропостачання у населених пунктах у 1-й, 2-й та 3-й групах Новороздільської ТГ (діє з 00 год. 17 листопада 2022 року)

admin3

Залишити коментар