16.5 C
Lviv
03.08.2021
Стрийщина

У четвер вранці невідомі висипали купу м’ясних відходів на дорогу, що веде на Ілівські дачі. На виклик Христі Гульник оперативно прибули поліцейські і почали пошук зловмисників

Про це редакції сьогодні, у четвер, 22 липня, коли верстався газетний номер   повідомила наша колега Христя Гульник, яка вранці із чоловіком та дітьми вирушили власною автівкою на Ілівські дачі, аби поратися ( а відтак – згодом і відпочити) на своєму городці. Утім, несподівано на відрізку дороги, що за телевізійною вежею, але не доїжджаючи до каплички,  на заваді легковику стала  дивна купа якихось бридких із слизом м’ясних відходів, від якої відгонило різким неприємним смородом (див. на фото).

Впевнившись, що за зловмисником, хто це вчинив, і слід простиг, Христя терміново (отож – бо, колишніх журналістів не буває)зателефонувала у диспетчерську службу ГУ НП України у Львівській області на номер «102» і повідомила про виявлене.

«І вже невдовзі за лічені хвилини на місце сигналу прибули поліцейські та працівники тутешнього лісничого господарства» , – поінформувала репортера Христина .

До речі, вчора, у середу, 21 липня, годині о 22-й, коли сімейство Гульників поверталося із дачі додому у Новий Розділ, то  цієї смердючої купи на дорозі ще не було. Тож можна припустити, що  зловмисники скинули цей жахливий  вантаж вночі, можливо, на світанку. Причому обсяг м’ясних відходів настільки значний, що навряд, що це вчинив фермер. Зрештою, це вже з’ясовують правоохоронці.

Іван БАСАРАБ 

Схожі повідомлення

На Самбірщині розшукують, хто зрізав 28 дерев

admin2

Затримано зловмисника, який підрізав таксиста в Наварії – 20-річного дрогобичанина

admin2

Поліцейські офіцери громади приступили до виконання обов’язків у Ходорівській та Гніздичівській ОТГ

admin3

Гряде вдосконалення та уніфікація сайтів шкіл Львівщини

admin3

Для учасників АТО (ООС) оголошено конкурс стартап – проєктів

admin3

Початок “літнього часу” незабаром …

admin2

Залишити коментар