16.5 C
Lviv
25.09.2023
Україна

ЗАХІДФЕСТ після дворічної перерви: для відвідувачів працюватиме центр вакцинації

27-29 серпня у с. Родатичі, поблизу м. Городок на Львівщині, після дворічної перерви проходитиме один з найбільших музичних фестивалів України «ZAXIDFEST-2021». Хедлайнером цьогорічного фестивалю буде гурт «Океан Ельзи». Львівська облдержадміністрація долучиться до організації фестивалю.

«Організатори фестивалю звернулися до нас з пропозицією долучитися до співпраці задля максимально якісного проведення такого масштабного заходу з дотриманням діючих карантинних обмежень. Зокрема, підтримка адміністрації полягатиме у забезпеченні роботи під час фестивалю бригад швидкої допомоги, поліції та ДСНС, а також організації роботи центру вакцинації для відвідувачів заходу, – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За словами засновника фестивалю Якова Матвійчука, «ZAXIDFEST» проводиться щорічно з 2009 року. На цьогорічному фестивалі виступатимуть «Океан Ельзи», «Антитіла», «The Hardkiss», «5’nizza» та інші українські виконавці, а також гурти з Республіки Білорусь, серед яких «Ляпис-98». Виконавців з Росії на заході не буде.

«Співпраця з обласною адміністрацією дасть можливість максимально подбати про безпеку заходу та його інфраструктуру. Окрім того, на території проведення фестивалю працюватиме центр вакцинації, де кожен охочий зможе отримати щеплення від ковіду. Також такий центр працюватиме і до початку фестивалю – графік та місце роботи центру додатково анонсуємо. Звертаємо увагу, що «ZAXIDFEST» є інклюзивним заходом – люди з інвалідністю можуть придбати квиток на фестиваль за півціни. Така ж знижка діє для учасників ООС – на вході на фестиваль потрібно пред’явити посвідчення учасника бойових дій», – зазначив Яків Матвійчук.

Придбати квитки та дізнатися більше про «ZAXIDFEST» можна на сайті фестивалю:
https://zaxidfest.com/

Схожі повідомлення

Хибний “шлях”

admin3

Одна холодна зима

admin3

Переваги виробництва упаковки за індивідуальним дизайном

admin

Інформація щодо реєстрації ввезеного з-за кордону авто на період дії воєнного стану

admin3

Друг Вік назавжди у строю! Перша бойова втрата добробату “Аратта”. Царюй у Господі, Друже!

admin1

День захисту дітей – день любові: історія, мета та статистика.

admin2

Залишити коментар