16.5 C
Lviv
23.09.2021
Новороздільська ОТГ

Інформація про відміну з 1 липня зупинки маршруток на Ходорівський напрямок в центрі міста не підтвердилася

Для пасажирів, які доїжджають у місто маршрутками з Ходорівського напряму, до сюрпризів фірми – перевізника не звикати. Тому вони стоїчно зносять зміни у курсуванні автобусів Новим Роздолом, як от це відбулося на початку року, коли маршрутки, що курсують у місто з с. Молодиче та с. Рудківці, перестали заїжджати на «стару зупинку» у Новому Роздолі, а вже звідти по вул. Чорновола їхати у центр міста на проспект Шевченка.

Мабуть, задля економії пального, відтоді маршрутки зупиняються на зупинці перед православною церквою, висаджують пасажирів, більшість з яких змушена, як кажуть, пішкодрала чимчикувати  на «старий ринок», аби реалізувати містянам вирощені та виготовлені сільгосппродукти. А вже  далі по вул. Яворницького маршрутки виїжджають на проспект Шевченка, де у центрі побіля площі набирають пасажирів на Ходорівський напрямок. З даного приводу у «Віснику Розділля» у номері за 16 квітня 2021 року  було надруковано редакційний матеріал «Чому «маршрутки», що курсують у місто з Молодинче та Рудківців, не заїжджають на «стару автобусну», у якому мешканці Новороздільської ОТГ, які доїжджають у Новий Розділ з Ходорівського напрямку висловлювали прохання до керівництва фірми – перевізника ТОВ «Миколаївське АТП-14627 відновити курсування містом автобусів «Новий Розділ – Молодинче» та «Миколаїв – Рудківці» за попереднім маршрутом, тобто, щоб маршрутки заїжджали на «стару зупинку». Утім, як кажуть, віз і нині там. Але мешканці сіл з Ходорівського керунку сподіваються, що до їхніх прохань таки дослухаються і невдовзі маршрутки і надалі зупинятимуться біля «старої зупинки». У позитивному вирішенні цього питання небезпідставно  розраховують і на підтримку нової влади: чей ж декілька сіл із Ходорівського напряму входять до Новороздільської ОТГ.

А минулого тижня вказана категорія доїжджаючих у Новий Розділ мешканців громади неабияк схвильовано поцікавилася у репортера «ВР», чи справді з 1 липня маршрутки, що курсують на Ходорівський напрямок, вже не вирушатимуть із центру міста, а від автобусної зупинки побіля «Сільпо». І бідкалися, що тепер із «старого базару» доведеться долати дорогу до маршрутки удвічі довшу ( бо ж де центр, а де автобусна?).

Як вдалося з’ясувати репортеру із джерел, що заслуговують на довіру, вказана інформація не відповідає дійсності. Утім,  поки що. Тому що, імовірно, найближчими днями керівництво підприємства  – перевізника  ТОВ «Миколаївське АТП-14627  на нараді буде обговорювати питання  про стартову посадку пасажирів на маршрутку, що курсує на Ходорів, не від зупинки з центру міста (що навпроти відділення «Приватбанку» по пр. Шевченка, 16), а від ТЦ «Сільпо». Але яке буде прийняте рішення, невідомо.

КОЛИ ВЕРСТАВСЯ ГАЗЕТНИЙ НОМЕР. 8 липня вказане питання було порушене і на УІІІ сесії Новороздільської міської ради. Зокрема, міський голова   повідомила, що на дану тему була розмова з фірмою – перевізником, під якої Ярина Володимирівна звернулась із проханням до керівництва   ТОВ «Миколаївське АТП-14627» з проханням і надалі посадку пасажирів на Ходорівський напрямок здійснювати на зупинці у центрі міста, що навпроти відділення «Приватбанку» та ТЦ «Сім / 23».

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Ковід-19 у Новому Роздолі: статистика минулого тижня невтішна – із 26 осіб, у яких брали аналізи на ПЛР-тестування, у 24-х підтверджено позитивний результат. 10 березня взято аналізи у 48 осіб

admin3

Новороздільські рятувальники отримали десять нових комплектів індивідуального захисного бойового одягу

admin3

5 основних аргументів, чому життя у багатоквартирному будинку неможливе без створення ОСББ

admin3

Свято СІ “ПРОМІНЬ ЖИТТЯ” – 29 серпня на стадіоні

admin2

“Жовтий” карантин – в Україні, на Львівщині, у Новороздільській ОТГ

admin2

Все про кадастровий номер

admin2

Залишити коментар