16.5 C
Lviv
13.05.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

У Наварії знайшли пораненого ножем львівського таксиста

Зараз чоловік перебуває у реанімації – правоохоронці вживають усіх заходів для встановлення особи та затримання зловмисника, який завдав йому чотирьох ударів ножем.

Сьогодні, 8 липня, близько 2-ї години ночі до поліції надійшло повідомлення від перехожого про те, що на одній з вулиць у селі Наварія Львівського району він виявив пораненого чоловіка.

На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група, екіпаж сектору реагування патрульної поліції та співробітники інших служб відділу поліції №6 Львівського районного управління поліції, а також оперативники карного розшуку, слідчі та експерти-криміналісти поліції Львівщини.

Правоохоронці встановили особу пораненого – ним виявився 32-річний львів’янин, який працював таксистом. Неподалік поліцейські розшукали його автомобіль БМВ.

Чоловіка госпіталізували – медики виявили на його тілі чотири ножових поранення в ділянках грудей та живота.

Схожі повідомлення

Дачі під Червоноградом: три виклики пожежних за ніч

admin2

У ніч на Купала: у Самборі запалили шини

admin2

Пожежа у с. Бориничі Стрийського району: вогонь забрав життя власника будинку

admin3

Чадним газом отруїлися у Львові та в Самборі

admin2

У Львові керівника профтехучилища спіймали на хабарі

admin2

Дружина директора Стрийського лісгоспу задекларувала криптовалюту на суму 57 млн грн

admin3