16.5 C
Lviv
28.11.2021
Україна

Як вибрати інгалятор і не помилитися?

Небулайзерна терапія сьогодні користується великою популярністю. Даний метод лікування забезпечує ефективну профілактику при роботі органів дихання, дозволяючи захистити їх від вірусних або бактеріальних інфекцій. Небулайзер дозволяють приймати менше лікарських препаратів, і в той же час отримувати більш очевидний ефект під час терапії. В інтернет-аптеці «Здравица» можна знайти інгалятори https://zdravica.ua/ru/ingaljatori, які будуть в повній мірі відповідати вашим побажанням. Наші фахівці завжди раді допомогти кожному клієнту підібрати підходящий засіб, а його доставка не змусить себе довго чекати. Ціни на препарати та медичне обладнання залишаються демократичними.

Що врахувати при покупці інгалятора?

Представлені на ринку моделі поділяють на такі види:

  • парові;
  • ультразвукові;
  • компресорні:
  • меш-інгалятори.

Останні три категорії пристроїв також називають небулайзерами. Парова техніка дозволяє забезпечити інгаляцію завдяки ефірним оліям. Дана форма є поліпшеним видом пристрою, що використовується протягом тривалого часу в медичних цілях.

Небулайзер являє собою більш сучасний та ефективний інгалятор, який дозволяє отримати з препарату аерозоль. Компресорна техніка призводить до бажаного результату завдяки впливу на ліки за допомогою стиснутого повітря. При використанні ультразвукової технології в процесі виробництва пристрою рідкі ліки стають аерозолем завдяки ультразвуковим хвилям. Мембрана, яка є найважливішим елементом в конструкції меш-небулайзера, дозволила зробити його найбільш ефективним пристроєм. Мембранні моделі об’єднують в собі переваги інших приладів, дозволяючи мінімізувати кількість нерозчинних частинок в складі лікарського засобу.

Для виробництва використовується дрібнопориста мембрана, що дозволяє отримати аерозоль з дрібною фракцією (від 0,5 до 10 мкм). Розмір фракції важливий, так як впливає на те, де відбудеться осідання частинок. Дрібні компоненти аерозолю здатні проникати значно глибше по дихальних шляхах. Так компоненти 5-10 мкм залишаються в глотці і трахеї, в той час як частки розміром 0,5-1 мкм здатні дістатися до альвеол. При виборі приладу варто звернути увагу на виробника, у якого повинен бути багаторічний досвід роботи. Якісні інгалятори можно придбати в інтернет-аптеці «Здравица» за вигідною ціною в будь-який зручний для вас час.

Схожі повідомлення

Дотримання вимог «Червоної» епідзони суб’єктами господарювання перевіряють правоохоронці. За 10 днів на Львівщині виявлено майже 1200 порушень карантину

admin3

Аваков – у відставку

admin2

Священик з Нового Роздолу і його три види ростбіфа увійшли в 10-ку кращих фото конкурсу Xiaomi – ShotByMi Awards 2021

admin2

За осквернений пам’ятник Бандері засудили студента

admin2

Пара з села під Львовом виготовляла та збувала амфетамін

admin2

Львівський активіст домігся скасування регіональної мови в Харкові

admin2

Залишити коментар