16.5 C
Lviv
25.09.2023
Новороздільська ОТГ

“Нібулон” вдячний ТОВ “ДМЗ “Карпати” за нові хопери

«НІБУЛОН» – аграрна компанія України, один з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів – відправив власними вагонами першу партію збіжжя влітку 2019 року.

Півмільйона тонн збіжжя компанія перевезла залізницею за неповних два роки експлуатації власного вагонного парку.

Наразі власним вагонним парком із філій на перевантажувальний термінал компанії в обласному Миколаєві вже перевезли 500 000 т збіжжя.

Досягати нових вершин у залізничних перевезеннях компанії допомагають 108 нових вагонів-хоперів бункерного типу моделі 19-6869, що були збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”» і мають вантажопідйомність 70,5 т та об’єм кузова 120 куб. м, а також два локомотиви ТГМ 4. Так висловлює вдячність новороздільському підприємству “Нібулон”

Завдяки сучасним елеваторним комплексам та перевантажувальному терміналу у Миколаєві ми забезпечуємо весь ланцюжок завантаження-вивантаження й здатні максимально ефективно використовувати вагони-хопери. Така оптимізація також скоротила наші витрати на 30-40 % порівняно з орендованими вагонами «УЗ», адже власними вагонами ми робимо 5-6 обертів із центру країни до Миколаєва на місяць.

Багаторічний досвід компанії «НІБУЛОН» з організації логістичної інфраструктури допомагає активно переорієнтовувати вантажоперевезення з автошляхів на річки та залізницю. І щороку підприємству вдається підвищувати показники ефективності роботи як вантажного флоту, так і вагонного парку.

Схожі повідомлення

Напередодні Пасхи: про сільські пріоритети, мудру ощадливість та широту душі…

admin3

“Кубок Мікльоша 2023”: у неділю ФК “Новий Розділ” приймає вдома ФК “Кохавинка” (Гніздичів)

admin3

Новий Розділ: графік відключення електроенергії на 26 грудня 

admin2

Нове життя старої школи в Роздолі: коли малі речі стають поштовхом для великих кроків і стратегічних рішень. Про чинники успіху…

admin3

Тепер тестувань на ВІЛ/СНІД у Новому Роздолі стане набагато більше!

admin3

У межах Програми на облаштування умов для проживання ВПО кошти перераховано і на ремонт гуртожитку Новороздільського коледжу

admin2

Залишити коментар