16.5 C
Lviv
31.05.2024
Новороздільська ОТГ

“Нібулон” вдячний ТОВ “ДМЗ “Карпати” за нові хопери

«НІБУЛОН» – аграрна компанія України, один з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів – відправив власними вагонами першу партію збіжжя влітку 2019 року.

Півмільйона тонн збіжжя компанія перевезла залізницею за неповних два роки експлуатації власного вагонного парку.

Наразі власним вагонним парком із філій на перевантажувальний термінал компанії в обласному Миколаєві вже перевезли 500 000 т збіжжя.

Досягати нових вершин у залізничних перевезеннях компанії допомагають 108 нових вагонів-хоперів бункерного типу моделі 19-6869, що були збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”» і мають вантажопідйомність 70,5 т та об’єм кузова 120 куб. м, а також два локомотиви ТГМ 4. Так висловлює вдячність новороздільському підприємству “Нібулон”

Завдяки сучасним елеваторним комплексам та перевантажувальному терміналу у Миколаєві ми забезпечуємо весь ланцюжок завантаження-вивантаження й здатні максимально ефективно використовувати вагони-хопери. Така оптимізація також скоротила наші витрати на 30-40 % порівняно з орендованими вагонами «УЗ», адже власними вагонами ми робимо 5-6 обертів із центру країни до Миколаєва на місяць.

Багаторічний досвід компанії «НІБУЛОН» з організації логістичної інфраструктури допомагає активно переорієнтовувати вантажоперевезення з автошляхів на річки та залізницю. І щороку підприємству вдається підвищувати показники ефективності роботи як вантажного флоту, так і вагонного парку.

Схожі повідомлення

Реєструйтеся на дитячий рибальський турнір! Кількість місць обмежена!

admin2

Новороздільська громада: до яких груп належать села і графік їх відключень

admin2

ФК “Новий Розділ” у першій товариській грі у 2024 році розгромив ФК “Легіон ” (Стільсько) – 7:0!

admin3

Що не так в спортивному «королівстві» міста?

admin3

27-28 травня – День міста

admin2

На реконструкцію парку біля новороздільського озера заплановано виділити 1 млн 800 тис. грн. Але рішення на сесії ЛОР ще не прийнято

admin3

Залишити коментар