16.5 C
Lviv
23.01.2022
Новороздільська ОТГ

“Нібулон” вдячний ТОВ “ДМЗ “Карпати” за нові хопери

«НІБУЛОН» – аграрна компанія України, один з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів – відправив власними вагонами першу партію збіжжя влітку 2019 року.

Півмільйона тонн збіжжя компанія перевезла залізницею за неповних два роки експлуатації власного вагонного парку.

Наразі власним вагонним парком із філій на перевантажувальний термінал компанії в обласному Миколаєві вже перевезли 500 000 т збіжжя.

Досягати нових вершин у залізничних перевезеннях компанії допомагають 108 нових вагонів-хоперів бункерного типу моделі 19-6869, що були збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”» і мають вантажопідйомність 70,5 т та об’єм кузова 120 куб. м, а також два локомотиви ТГМ 4. Так висловлює вдячність новороздільському підприємству “Нібулон”

Завдяки сучасним елеваторним комплексам та перевантажувальному терміналу у Миколаєві ми забезпечуємо весь ланцюжок завантаження-вивантаження й здатні максимально ефективно використовувати вагони-хопери. Така оптимізація також скоротила наші витрати на 30-40 % порівняно з орендованими вагонами «УЗ», адже власними вагонами ми робимо 5-6 обертів із центру країни до Миколаєва на місяць.

Багаторічний досвід компанії «НІБУЛОН» з організації логістичної інфраструктури допомагає активно переорієнтовувати вантажоперевезення з автошляхів на річки та залізницю. І щороку підприємству вдається підвищувати показники ефективності роботи як вантажного флоту, так і вагонного парку.

Схожі повідомлення

У Новому Роздолі поліцейські затримали зловмисника, причетного до вбивства свого брата

admin3

Дороги у Берездівцях – робота кипить

admin2

Реконструкція площі триває: відбувається демонтаж теплотраси та фрезерування асфальто – бетонного покриття

admin3

Чи збудеться «пророцтво Олега Ляшка про якогось «Бєню»…

admin3

Увага!!! Змінено порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії

admin3

10 липня – відкриття ще однієї “Копійочки” в Новому Роздолі

admin2

Залишити коментар