16.5 C
Lviv
14.08.2022
Новороздільська ОТГ

День Конституції на роверах

28 червня – День Конституції України. День ніби звичайний робочий, але примушує задуматися: про основний закон, за яким би мали і хотіли би жити, про цінність України, що особливим болем відгукується у часи війни.

У Новому Роздолі відзначили День Конституції.

Біля пам’ятника Тарасові Шевченку художні колективи МБК “Молодість” організували короткий концерт: патріотичний флешмоб танцювальних колективів, у якому було багато дитячих посмішок та жовто-блакитних фарб, під мирним сонячним небом надихав на віру та надію – Перемога близько, все буде добре!

З вітальними словами до присутніх звернувся заступник міського голови Михайло Гулій, начальник Управління культури, спорту та гуманітарної політики Володимир Засанський та срібний призер Чемпіонату світу з велоспорту серед ветеранів Геннадій Печенюк.

Адже звідси стартував патріотичний велопробіг. Після надзвичайно популярної «Ой у лузі червона калина» колона велосипедистів рушила до місцевого стадіону «Галичина».

Колону вів один з організаторів Богдан іваницький. За ним – понад 60 учасників різного віку. Від наймолодшого Стаса, якому ще не виповнилося і 4-х років. Він з мамою Олександрою Козодой (викладач Новороздільського професійного ліцею) був єдиним подвійним велоекіпажем (хлопченя безпечно вмостилося на сидінні позаду мами). Втім, сім’я Козодой була не лише з наймолодшим учасником велопробігу, але й найбільш чисельно представлена: разом з мамою велосипедами їхали і старші сини – 6-річний Сашко і 9-річний Максим. Найстаршими ж учасниками були відомий майстер велоспорту Геннадій Печенюк і Олена Іщук (мама Тараса Іщука, який також професійно займається велоспортом), до речі, вони і мешкають по сусідству, тож, думається, і спільно готувалися до велопробігу. А завершували велоколону Михайло Гулій, Володимир Засанський і депутат міської ради, підприємець Ігор Складановський, які також залюбки пересіли на “двоколісних”.

На стадіоні “Галичина” відбулися змагання з велоспорту: 45 учасників різних вікових категорій (віку 5-9 змагалися на відстані 100 м, 10-12 і 13-14 років мчали наперегонки одне коло, а категорії 15-17 і 18-118 уже долали два кола по стадіону). Переможців та призерів велоперегонів у кожній віковій категорії нагородили грамотами. А від магазину “Велокомфорт” (підприємець Н.Сич) отримали символічні призи.

На завершення усіх велогонщиків пригостили печивом, йогуртами, напоями. Адже такий спекотний і емоційний день потребував “підзарядки”.

“Дякуємо героям, які віддали своє життя, і зараз боронять свободу і незалежність України! та наш з вами мирний день!” – лунало рефреном через усі заходи, приурочені Дню Конституції України.

Схожі повідомлення

Ковід у Новороздільській ОТГ: мовою цифр і … емоцій

admin2

Церкву московського патріархату вигнали “геть” з Миколаєва

admin2

Інформація про відміну з 1 липня зупинки маршруток на Ходорівський напрямок в центрі міста не підтвердилася

admin3

Світлій пам’яті Якова Антоновича КРУЧОКА (05.06.1946 – 27.08.2021рр.)

admin3

8-річну новороздільчанку Вікторію відзначили на конкурсі дитячого малюнка «Збережи довкілля – розфарбуй мрію»

admin2

Садочок-“привид” – на аукціон

admin2

Залишити коментар