16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Надувні човни: особливості вибору

Надувний човен вже давно ввійшов в побут любителів рибалки та став її обов’язковою частиною. Вони зручні, маневрові, їх без зусиль можна помістити автомобілю в багажник і так далі. З ними Ви зможете без особливих зусиль дібратися в важкодоступне місце, до котрого не змогли б дістати з берега.

Чому треба обрати їх?

У Вас нема вдома багато місця, щоб зберігати судно взимку, чи не бажаєте мати мороку з транспортуванням, а любите відпочити біля водойми? Вихід є — Вам потрібно купити надувний човен.

Дані вироби можна застосовувати не тільки з веслами, а й з мотором. До речі, використання останнього різновиду становиться все більш популярним.

Виготовляються такі засоби водного пересування, як правило, з полівінілхлориду та прогумованої тканини. До того ж виробники все рідше пропонують покупцям “гумові” моделі. Завдяки зручності в використанні та надійності, особливою популярністю користуються конструкції з синтетичних матеріалів.

Переваги в використанні виробу:

– Можливість транспортувати необхідний інвентар та снасті.

– Ви можете використати різні способи ловлі.

– Можливість швидкого переміщення в недоступні та віддалені місця з берега.

Насправді купівля в першому-ліпшому магазині чи на незнайомому сайті — це не дуже добра ідея. Якщо хочете, щоб покупка була корисною та вигідною, потрібно придбати надувні човни від виробника, котрий використовує найкращі технологічні рішення та має всі необхідні документи й може надати гарантію на виріб. Великою перевагою стане можливість установлення додаткового обладнання за Вашим побажанням.

Догляд та зберігання

Надувні човни являються відмінною покупкою, незалежно від того, якій моделі Ви надали перевагу. Проте якщо Ви будете ставитися до них недбало, судно може прийти в непридатний для використання стан. Саме тому необхідно виконувати наступні рекомендації. До того ж вони не такі й складні.

– Літній сезон. Якщо Ви перевозите надувний човен на трейлері чи причепом, на днище необхідно покласти щось м’яке, щоб не пошкодити матеріал. Також важлива чистота судна, бо луска риби, пісок та дрібні камінці мають абразивний ефект.

– Зимовий сезон. Перед тим, як використовувати човни надувні, слід витрусити з них все сміття та бруд. Це потрібно, щоб плавучий засіб не пошкодився. Мити судно потрібно рідким милом чи засобом для миття посуду, особливо приділяючи увагу стику дна та балонів.

Дотримуйтесь цих правил, і Ваш плавучий засіб прослужить Вам набагато довше. Практика показує, що надувні човни можуть служити до 20 років, не втратив свої експлуатаційні якості.

Джерело: https://sportex.com.ua/

Схожі повідомлення

Все, що вам потрібно знати про розлади скронево-нижньощелепного суглоба

admin

Прощавайте “селища міського типу” та інші радянські назви населених пунктів:28 липня парламент прийняв Закон “Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України”

admin3

Ковід став другою причиною смертності в Україні

admin2

На Львівщині відзначили День пам’яті та примирення

admin3

Медпрацівники лікарні на Львівщині “непоганого” заробляли на довідках про непридатність до служби в ЗСУ. За такий злочин передбачена кримінальна відповідальність – ув’язнення від 5 до 10 років. Ото доробилися ескулапи…

admin3

Історія Фортеці добігає кінця

admin3

Залишити коментар