16.5 C
Lviv
29.09.2023
Стрийщина

Обласний етап “Джури” назвав переможців, які поїдуть у Хотин

На Сколівщині завершився обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), метою якої є військово-спортивне й національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

Перше місце серед 24 команд виборов рій імені Назара Пеприка із Пустомитівської територіальної громади. Призові місця також здобули “Леви” із Франківського району Львова та рій “Легіон” із Гниздичівської ТГ.

Обласний етап гри тривав упродовж 14 – 18 червня на турбазі «Карпати». П’ять днів вишколу зібрали в наметовому таборі більше двох сотень юних патріотів з різних куточків області. Школярі, доводячи свою кмітливість, спритність та хоробрість, наполегливо й завзято проходили випробування. Програма була різноманітною та насиченою, включала демонстрацію фізичних, інтелектуальних, моральних навиків, передбачала розважальну та відпочинкову складову, в межах якої відбувся концерт військової пісні та дискотека в українському стилі.

Цьогорічну теренову гру “Сокіл” (“Джура”) присвятили 400-річчю Хотинської битви. Переможці обласного етапу представлять Львівщину на Всеукраїнському етапі гри, що відбудеться у Хотині за кілька тижнів.

Схожі повідомлення

Нічна пожежа в Дрогобичі

admin2

“Накрили” “бізнес” львівського підприємця по сертифікатах

admin2

Фарби холі – у Стрийському парку

admin2

На Стрийщині запрацювали 11 релокованих підприємств

admin2

Двоє мотоциклістів травмовані внаслідок ДТП на Львівщині у неділю

admin2

З виправної колонії у Дрогобичі втік 20-річний в’язень

admin2

Залишити коментар