16.5 C
Lviv
03.03.2024
Стрийщина

“Арена Львів” стала ареною показових навчань цивільного захисту

22 червня на ДП «Арена Львів» відбулися показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області, а також дій оперативних служб у випадку виникнення подій на об’єктах з масовим перебуванням людей та взаємодії з відповідними службами при проведенні пожежно-, аварійно-рятувальних робіт та гасінні пожеж.

Навчання відбулися у три етапи. Перший з них, відповідно до легенди, під час перевезення небезпечного вантажу, а саме, ємкостей з аміаком, відбулась розгерметизація однієї з ємкостей. Під час перевірки експедитором ситуації, він знепритомнів, водій, який залишався в кабіні знаходився в притомності. Перед рятувальниками стояла задача винести потерпілих із небезпечної зони, закрити витік аміаку та визначити небезпечно граничну концентрацію хімічних речовин в повітрі. Поставлені задачі були успішно виконані, постраждалих передали медикам для надання подальшої допомоги.

Під час другого етапу, відповідно до легенди, відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі трьох легкових автомобілів. Внаслідок зіткнення відбулося перекидання одного легкового авто. У результаті ДТП постраждало три людини, які отримали черепно-мозкові травми та зазнали переломів та пошкоджень нижніх кінцівок. В результаті зіткнення через витік дизельного палива виникла пожежа моторного відсіку у легковому авто. Рятувальники за допомогою гідравлічного обладнання деблокували травмованого та передали працівникам швидкої медичної допомоги. У іншій, аби вивільнити чоловіка, за допомогою спеціального обладнання довелось зрізати дах авто.

Завершальний етап навчань, згідно із легендою навчань, під час проведення конференції на стадіоні відбулося руйнування конструкцій будівлі. Внаслідок цього виникла пожежа. Евакуаційні сходи також зруйнувалися. У зв’язку із розвитком пожежі та поширенням диму існує небезпека для життя і здоров’я 44 людей, що знаходилися на стадіоні. Люди, які намагаються врятуватися, перебувають на всіх рівнях будівлі. Для рятування потерпілих з під трибунного простору та з променади рятувальники задіяли автодрабини та колінчастий автопідйомник.

По завершенню навчань відбулося підведення підсумків за результатами навчального збору та визначення завдань на наступний рік.В свою чергу, начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін зазначив: «Провівши збір керівного складу цивільного захисту області, ми його організували з практичним відпрацюванням лише деяких елементів надання допомоги людям. Ви мали змогу побачити взаємодію безпосередньо підрозділів ДСНС з підрозділами швидкої допомоги. Хочу наголосити, що під час таких навчальних заходів, налагоджується та практично відпрацьовується взаємодія, щоб більш ефективніше надавати допомогу під час реальних подій»

Схожі повідомлення

При виконанні службового обов’язку загинув воїн – доброволець Володимир ШИНКАР – головний спеціаліст Стрийської РДА (РВА)

admin3

У Рудниках в ДТП загинув велосипедист

admin2

«Моя податкова»: роз’яснення про зручність сервісу

admin3

Ходорівчанин створив ДТП у Львові

admin2

Процес пішов: скеровано перші 200 мільйонів гривень «карантинних» виплат

admin3

Кімната згоріла, але будівлю врятовано

admin2

Залишити коментар