16.5 C
Lviv
03.10.2023
Стрийщина

Про пенсійні перерахунки у липні 2021 року

У липні 2021 року відбудеться низка змін в пенсійному законодавстві, а саме підвищення пенсій на 100 грн тим особам, яким не проводився перерахунок з початку 2021 року включно по липень п.р.

 Відповідно  до Закону України “Про Державний бюджет України” на 2021 рік з 1 липня передбачається підвищення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1769 грн до 1854 грн та збільшення надбавок, підвищень до пенсій (надбавки за понаднормативний стаж, надбавок та підвищень учасникам та інвалідам війни, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, пенсії за особливі заслуги тощо).

У жовтні буде встановлено щомісячну доплату до пенсії 400 грн для пенсіонерів віком 75-80 років та мінімальну пенсійну виплату 2500 грн за наявності у них страхового стажу 20/25 років і більше.

У грудні планується наступний перерахунок пенсій у зв’язку із змінами соціальних стандартів та відповідно збільшення надбавок, підвищень до пенсії.

Відділ обслуговування громадян №17 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області

Схожі повідомлення

Знову в Ходорові горіла будівля

admin2

Запрошуємо на Літургію до каплички біля села Бориничі

admin3

Постраждав лише автомобіль

admin2

Одвічне: батьки – діти. У Ходорові підприємець побив сина… Але не все так однозначно. Думки розійшлися…

admin2

Директора Миколаївського лісничого господарства підозрюють у розкраданні лісу

admin2

Андрій ГАРАПЦЬО: «Участь у «Вінтерболі» та наступних турнірах ФК «Новий Розділ» передовсім розглядає як етапи підготовки футболістів до Чемпіонату області. Бо завдання незмінне – боротися за перемогу»

admin3

Залишити коментар