16.5 C
Lviv
23.07.2024
Україна

Моторошна статистика потопельників. Будьте уважні біля води!!

56 людей, з яких 16 – діти, загинули на українських водоймах від початку літа.  А якщо врахувати, що від початку літа лише 18 днів минуло, та й тепло настало зовсім недавно. Моторошна статистика, що свідчить про байдуже відношення до питань власної безпеки під час перебування на водоймах, а також легковажного ставлення дорослих до безпеки молодого покоління.

Лише за 17 червня в Україні потонуло 6 людей – четверо дорослих та двоє дітей.

Так, на Харківщині 17 червня у с. Колонтаїв Краснокутського району, на р. Мерла, рятувальниками вилучено з води та передано на судмедекспертизу тіла двох дітей 16-ти та 14-ти років, які потонули під час купання. 

У Києві,  16 червня,  на озері Прудник в Дніпровському районі, водолазно-рятувальним відділенням, на відстані 10 м від берега та на глибині 3 м, виявлено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло громадянина 19-ти років, який потонув під час купання, попередньо, після вжиття спиртних напоїв. 

Цього ж дня у м. Червоноград, Львівської області на р. Солокія працівниками місцевої рятувальної станції виявлено та вилучено з води тіло 14-літнього підлітка, місцевого мешканця.

Ще один підліток 15-ти років потонув через порушення правил поведінки на воді у м. Покровську, Донецькій області на міському ставку №2.

Ледь не поповнив сумну статистику потопельників 38-річний чоловік, який при спробі перепливти лиман знесилів та потребував допомоги. Відділенням аварійно-рятувального загону спеціального призначення він був врятований. Випадок стався в акваторії Бугського лиману в м. Миколаєві

Рятувальники стурбовані такою статистикою. Спека, що панує в Україні, змушує людей шукати прихистку біля води, а будь-яка водойма, особливо не обладнана для купання, становить смертельну загрозу.

Схожі повідомлення

Який гірський Merida вам підходить?

admin

Прокат авто в Україні

admin

У Маріуполі окупанти ґвалтували жінку на очах 6-річного сина

admin3

Михайло Шаманов:”Путін хоче дотиснути до кінця і знищити Україну як країну, а українців як націю. Це справжній геноцид”

admin3

Росія визнає незалежність самопроголошених “ЛДНР”. Звернення путіна до своїх громадян – 30-хвилин брехні і маячні

admin2

“Ціна питання” робочого дня київських податківців – 120 тисяч гривень

admin2

Залишити коментар