16.5 C
Lviv
31.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Бджоли “вбили” свого “господаря”

У селі Малий Шпаків Рівненського району Рівненської області в четвер, 10 червня, загинув 61-річний пасічник, якого атакував рій бджіл. 

За даними медиків до них звернулась дружина покійного. Вона повідомила, що її чоловік, прийшовши з пасіки, впав посеред подвір’я та не подавав ознак життя. Жінка намагалась його врятувати до приїзду медиків, проте він не реагував. 

“На подвір‘ї ми виявили чоловіка без ознак життя. Було виявлено синюшні покриви обличчя. Його дружина стверджувала, що у чоловіка ймовірно алергічна реакція на укуси бджіл”, – повідомив фельдшер, який був на виклику Вадим Кравчук.

Медики лише констатували біологічну смерть пасічника. 

Схожі повідомлення

SoftServe збудує сучасний кампус на місці виправної колонії на Хуторівці

admin2

Радник Єрмака Арестович збирається йти в президенти

admin3

Як правильно очистити піч або гриль в домашніх умовах?

admin

Російські війська здійснюють авіаудари по території Білорусі – СБУ

admin3

Святкування весілля в ресторані у Львові

admin

Російські окупанти залишили Гостомель майже без бою, як сцикливі путінські шмари, – військовослужбовець ЗСУ

admin3