16.5 C
Lviv
16.06.2024
Без категорії Україна

Добровольчий батальйон імені Шейха Мансура- Герої України. Назвати їх “ворами в законі” і екстрадувати у московію- найгірша образа і ганьба для самих українців

На фоні останніх якихось фантастично обурливих і диких подій- коли Президент України Зеленський підписав санкційний список РНБО щодо “ворів у законі”, де постфактом виявились прізвища чотирьох бійців чеченського добровольчого батальйону імені Шейха Мансура, які восьмий рік саможертовно героїчно воюють на захисті України.

Як і хто подав імена Героїв у цей ганебний список-невідомо, яким чином Президент підписує нез’ясовані документи- питання, чи хтось є агентом ФСБ і виконує замовлення путіно-кадировців, чи це провокація- невідомо. Питання відкриті і надіємось,відповіді знайдуться з часом. Але ми не можемо дозволити відбутись такому злочину!

Дуже мудро і влучно висловився щодо цієї ситуації командир 8-го окремого батальйону УДА Друг Марадона: “Сьогодні ми маємо показати силу, а наша сила – це наша єдність! Про подальшу координацію дій будемо повідомляти! Не залишаємось осторонь! Друзі, ми можемо поступитись у військовій операції, можемо навіть втратити частину території, та це все можна буде ще виправити. Але не маємо права програти цей бій, адже на кону – честь та гідність!”


Чеченський добробат ім. Шейха Мансура, про який чудово знають добровольці, військові і спецслужби- бо вони дуже ефективно працюють на передовій, натомість- мабуть, єдиний батальйон, який ніколи досі не давав інтерв’ю і взагалі не світились. Зараз у контексті абсурдних необгрунтованих звинувачень і небезпеки видворення,- комбат Друг Муслім дав кілька інтерв’ю, з яких, власне, зрозуміло якої чистоти і чіткості думки і погляди у цих людей. Нам варто вчитись. Послухайте інтерв’ю при нагоді- і зрозумієте як ясно все бачиться, коли маєш істину, честь, і робиш все, не розсіюючись на хмару інформаційного кіпішу і маніпуляцій. Чіткість і ясність розуму, якої бракне багатьом українцям, хоч у нас восьмий рік триває війна. Це військові люди. Вірні та чесні.


Батальйон знаходиться і працює переважно у секторі “М” Маріупольський напрям, від початку війни пліч-о-пліч із 8-им батальйоном УДА “Аратта”. Ще з 2014 комбати Друг Червень та Друг Муслім спільно працювали. Додам, що чеченські брати навчали наших добровольців- так, як вже мали досвід війни з цим підлим ворогом.

Чечени від 2014 року живуть на закинутій базі під Маріуполем, яку самі відбудували- бо навіть вікон дверей не було. Хлопці принципово хотіли залишитись добровольцями- від контрактів відмовлялись, волонтери теж, будем відверті, більше працюють там, де медалі чи фотосет у соцмережі.
Комбат зізнається, що за ці роки війни були часи,коли вони навіть хліба не мали. Але вони стояли, не просячи ніколи, і не робили нікому прикрости, а допомагаючи нам як братам- живою силою без нічого воюючи проти зла русизму.
Саме русизм- такий термін використовував Джохар Дудаєв- як колись був нацизм і світ воз’єднавшись поборов це зло, тільки так русизм можна побороти- знищивши спільно. Бо це зло людиноненависне, яке нишить все на шляху, не маючи ні честі, ні моралі, ані жодних принципів, не людське зло.
Комбат, Друг Муслім, чудово знаючи абсолютну аморальність і підлість росії- мабуть правий, що, не змігши ліквідувати на війні- ворог намагається очорнити їх імена, і тут, те, що вони не були публічними- ворог власне хоче використати. У ФСБ на все знайдеться методи і механізми знищення. Так і принциповість чеченців- які відмовились від зарплат, статусів саможертовно боряться- приписати до “криміналу”- то чистий удар у спину і велике приниження.
Від 1991 року Муслім Чеберлоєвський ще юнаком, лише повернувшись з навчання- вступив у Президентську нацгвардію Джохара Дудаєва, і відтоді вже 25 років стоїть в бою проти Росії, що забрала у Ічкерії незалежність, державу як таку, вбила лідера..переслідує і вибиває вірних синів Ічкерії, всіма способами, бо зло не має меж.
Друг Муслім не зневірився і разом із хлопцями стали на захист України. І твердо вірять, що зло буде подолане. Тільки воз’єднавшись спільно ми переможемо. І буде тоді незалежна Ічкерія і по справжньому незалежна Україна. Коли ми знищимо агресора і загрозу для всього людства- росію.

Добровольчий батальйон імені Шейха Мансура боронить Україну від початку війни. Батальйон Шейха Мансура- це чисті воїни світла, які не зрадили волю і вірність своїй Батьківщині, не підкорились злу росії і путінському псу Кадирову, це хлопці, які як багато інших- не поїхали жити в спокійні країни Європи, не найманці, які заради контрактів чи зарплат їздять на чужі війни. Це Люди, які знають всю нищівну страшну агресію росії в обличчя і стали пліч-о-пліч з українцями боротись із цим злом.
Бійців запросили українські спецслужби у 2014 році, вони приїхали добровольцями, більше 7-ми років стоять на передових, боронячи Україну від рф. Та зараз Президент України і РНБО включили 4-ох бійців чечнського добровольчого батальйону, без підстав,доказів, звинувачень і слідства у список “ворів у законі”, що передбачає екстрадицію. Ким ми є, якщо можемо допустити таке…
Командир батальйону Друг Муслім- людина, яку ви за ці роки не бачили в ефірах, який не роздавав інтерв’ю та ділом разом зі своїми бійцями говорили значно більше! Українці, ви чули багато обіцянок,бачили биття в груди і розпинань за патріотизм від цілковитих негідників. Тут випадок цілком протилежний. Ці хлопці своїми вчинками, вірною боротьбою проти російської агресії- довели хто вони. Їх іменами треба вулиці називати, а не кидати ворогу на поталу.

Командир Чеченського Добровольчого Батальйону імені Шейха Мансура:

“Якщо ми більше 7-ми років в таких умовах, що нам держава не дала ні копійки, ні форми ні літру бензини, створили добровольчий батальйон- воюємо за перемогу над Росією, іноді не маючи хліба..то нам треба дати Оскара, якщо ми агенти.

Так оббрехати і нізащо звинувати людей, які живою силою стоять на вашому захисті це просто бєзпрєдєл. Як довіряти?!. Після семи років війни. Ми втратили свою країну, поховали своїхрідних ви нічого не можете в нас забрати- ми хотіливам допомогти не пережити того, що довелось пережити нам, але в нас є честь і гідність. Ми говоримо українській владі, що як ми постраждали-ви теж постраждаєте, Путін зараз тільки точить зуби..але вони мають іншу думку і роблять з нас ворогів. Ми прийшли на поміч Україні, народу, не якійсь владі, якомусь президенту.., то все минуще.Тому ми досі в яких би умовах не були- стоїмо і боремось зі спільним злом.Нас вписати у список кримінальних авторитетів це просто найгірше і наймерзенніше , що можна було зробити. Думаю,працювали, щоб не просто злити, а зачепити, бо знають, що ми ідейні і до таких справ точно дотичності не мали.
Ми приїхали добровольцями і хочемо зберегти саме цей статус. Коли українські добровольці приїжджали на поміч в Чечню- ми не питали їх імен, ми жодного не використали не зрадили, не видали, ми їх героїчними іменами називали наші вулиці. А ставлення українців до нас, після семи років пліч-о-пліч це просто удар у спину і ганебне приниження.Якщо є докази- ми готові йти на розмову,відповідати перед законом України.
Спочатку батальйон створив Іса Мунаєв (покійний), Друг Муслім був заступником комбата Іси. Спільно вони,коли до них звернулись спецслужби України у 2014році – довго міркували, і вирішили не бути наївними і домовитись воювати на 3 умовах:
1.Адам Осмаєв-мав бути звільненим (у 2014)
2.просили видати нам документи, щоб бійці були на законних підставах 3.визнання Ічкерії незалежною республікою

Ми повірили і прийшли на поміч. у нас спільний ворог.Ще в 1995 році наш президент Джохар Дудаєв говорив,що якщо сьогодні світ спільно не зупинить цих варварів, то завтра вони дойдуть до всіх.. багатьом тільки тепер доходить що ці слова пророчі. Ми добре знаємо що таке це зло. Це звинувачення- найгірша образа і приниження для нас. ми з 2014 року боролись, щоб Україна перемогла. Ми відчуваєм і знаєм, що таке Росія більше, ніж будь-який українець. Нашу країну Чеченську республіку Ічкерію цілком окуповано. Із10000 громадян- росіяни вбили 30000. Ми приїхали на допомогу, на запрошення спецслужб, які нас зустрічали на кордоні. Ми воювали як добровольці і це все було важливим і принциповим моментом для нас- хоч кликали у різні підрозділи, нам непотрібні статуси, жоден з бійців батальйону не має ні сантиметру української землі, ми живем і працюєм виключно завдяки допомозі волонтерів. Держава, яка нас запросила і за перемогу якої ми воюємо 8ий рік не дала нам ні копійки, ні форми, ані літру пального. Але ми працюємо, відбудували закинуту базу і виконуємо головну ціль- перемогти ворога. Ми ніколи не виставляли жодних притензій, але зараз нас, тих, хто в найтяжчі часи підтримав Україну-хочуть кинути на поталу ворогу.Точно працює хтось, хто напряму виконує замовлення ФСБ.Нас звинувачують в кримінальних злочинах- хоч жодної підстави чи прямого звинувачення не було,якщо є факт- давайте вирішувати в Українському суді. Екстрадувати чеченський батальйон, який 7рокізахищав Україну від Росії у РФ- це жахливо. Ми помремо, війна скінчиться перемогою чи поразкою,час минає, але треба розуміти- РФ байдуже чи ти українець чи чечен чи грузин, вони хочуть з’їсти і знищити всіх. Ми живемо по законах України і для цього ми і воюємо. Але бєзпрєдєл виявляє якраз та сфера, яка має слідкувати за законами.”

Слава Ічкерії! Слава Україні!

Схожі повідомлення

Неповний механізований батальйон ЗСУ під Харковом знищив одну з найелітніших бригад ЗС Росії, – Бутусов. ВIДЕО

admin3

Через невивірений маневр загинули водій «Nissan X-trail» та пасажир

admin3

Професійний автопідбір: купуйте авто без проблем та ризиків

admin

У Миколаєві судитимуть жителя с.Стільсько за незаконну прорубку дерев

admin

Молодий, але ранній наркорозповсюджувач: у Львові поліцейські затримали 18-річного мешканця Полтавщини “на гарячому” – із психотропами

admin3

17-річний дефлімпієць з Львівщини Денис Колб став віцечемпіоном світу з шахів

admin3

Залишити коментар