16.5 C
Lviv
02.10.2023
Новороздільська ОТГ

Змагання з плавання до Дня міста

Усі свої спортивні досягнення новороздільці також приурочують уродинам рідного міста.

Зокрема, ще у середу, 26 травня, відбулися особисті змагання з плавання серед учнів Новороздільської ДЮСШ. Щоправда, у плавальному басейні «Ювілейний» міста Миколаїв.

В змаганнях прийняло участь 22 учні. З якими наполегливо і професійно займається викладач Володимир Івать, сам вихованець тренерів ще нашого новороздільського басейну, який вперто передає отримані спортивні навички і уміння долати перешкоди гідно. Чемпіонів та призерів змагань нагороджено медалями, грамотами та фруктами.

Так, шкода, що новороздільський басейн не діє, але його спортивна слава продовжується – от хоча б у його вихованцях. Натомість міська рада робить все для того, щоб наші діти мали можливість займатися плаванням та розвивати себе у водних видах спорту (з міського бюджету виділені кошти на можливість проводити тренування для наших школярів у басейні м. Миколаєва).

Схожі повідомлення

Візит Юрія Вітренка, керівника «Нафтогазу», до Нового Роздолу відбувся

admin2

26 липня Новий Розділ з робочим візитом відвідала делегація з Ленчинського повіту (Польща)

admin3

«Чарівний щебет дитинства» – феєричне видовище, яке  подарувало присутнім  неповторні миті щемних спогадів і повернення у світ, коли і вони, і дерева, і місто, були молодими…

admin3

Щедрий дарунок громаді з Литви

admin2

Школярі 4-ї школи провели день з рятувальниками і поліцейськими

admin2

Збір на Mavic для воїна-земляка

admin2

Залишити коментар