16.5 C
Lviv
02.12.2023
Україна

Штраф – за мову ворожнечі

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оштрафувала “112 Україна”, “НАШ” і NEWSONE за мову ворожнечі і Азарова в ефірі

NEWSONE оштрафували на 114 тисяч гривень через поширення у своєму ефірі мови ворожнечі стосовно україномовного населення країни. 

Висловлювання прозвучали 4 січня із вуст гостя програми “Епіцентр української політики” В’ячеслава Піховшека, який назвав “бандерівсько-орієнтоване національне суспільство України” ворогами російськомовного населення.

“112 Україна” отримав штраф у 100 тисяч гривень за висловлювання Петра Симоненка.

Симоненко 29 січня у передачі “Голос народу” заявив, що на Донбасі триває “громадянська війна”. За його словами,  ініціаторами “гражданской войны” були “украинские националисты и неофашисты”, яких підтримали США.

Телеканал “НАШ” отримав два штрафи: 114 тисяч гривень за трансляцію дискримінаційних щодо ЗСУ висловлювань Олени Бондаренко та 114 тисяч гривень за слова прем’єра часів Віктора Януковича Миколи Азарова.

Зокрема, народна депутатка V-VII скликань Ради Бондаренко заявила, що всі військовослужбовці ЗСУ є “злочинцями” і “порушниками присяги”, що вони є відповідальними за ведення бойових дій проти “власного народу”.

Азаров в передачі “Марафон” 15 і 16 грудня 2020 року заявив, що використання Міноборони Збройних сил – це “кримінальний злочин”, а добровольчі батальйони є “військовими злочинцями”.

Також Азаров заперечував російську агресію проти України та участь збройних сил РФ та зброї росіян на Донбасі.

Крім того, телеканалу призначили перевірку через розпалювання національної і релігійної ворожнечі.

Так, 4 травня в ефірі ток-шоу “Марафон” Симоненко стверджував, що на Донбасі триває внутрішній конфлікт – “громадянська війна”, “гражданское противостояние на Донбассе”.

Схожі повідомлення

ВІтаємо друга МАРАДОНУ з черговою відзнакою Української Добровольчої Армії – орденом Лицарський Хрест УДА!

admin3

BlaBlaCar: чи буде комісія і коли?

admin2

Викрадення в стилі “лихих 90-х”: 5 жовтня ввечері двоє львів’ян викрали іноземця, який виходив з будинку, аби за викуп відпустити на волю. Та ба! Завдяки очевидцю злочину поліцейські затримали бандитів

admin3

Протягом грудня 25-річний батько мінімум двічі завдавав легких тілесних ушкоджень 3-річному сину. Відповідатиме згідно із ч.1 ст.125 КК України

admin3

SоftServe виходить на нові міжнародні ринки

admin2

Екс-міністру енергетики вручили підозру у сприянні терористам т.зв. л/днр

admin2

Залишити коментар