16.5 C
Lviv
30.05.2023
Україна

Штраф – за мову ворожнечі

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оштрафувала “112 Україна”, “НАШ” і NEWSONE за мову ворожнечі і Азарова в ефірі

NEWSONE оштрафували на 114 тисяч гривень через поширення у своєму ефірі мови ворожнечі стосовно україномовного населення країни. 

Висловлювання прозвучали 4 січня із вуст гостя програми “Епіцентр української політики” В’ячеслава Піховшека, який назвав “бандерівсько-орієнтоване національне суспільство України” ворогами російськомовного населення.

“112 Україна” отримав штраф у 100 тисяч гривень за висловлювання Петра Симоненка.

Симоненко 29 січня у передачі “Голос народу” заявив, що на Донбасі триває “громадянська війна”. За його словами,  ініціаторами “гражданской войны” були “украинские националисты и неофашисты”, яких підтримали США.

Телеканал “НАШ” отримав два штрафи: 114 тисяч гривень за трансляцію дискримінаційних щодо ЗСУ висловлювань Олени Бондаренко та 114 тисяч гривень за слова прем’єра часів Віктора Януковича Миколи Азарова.

Зокрема, народна депутатка V-VII скликань Ради Бондаренко заявила, що всі військовослужбовці ЗСУ є “злочинцями” і “порушниками присяги”, що вони є відповідальними за ведення бойових дій проти “власного народу”.

Азаров в передачі “Марафон” 15 і 16 грудня 2020 року заявив, що використання Міноборони Збройних сил – це “кримінальний злочин”, а добровольчі батальйони є “військовими злочинцями”.

Також Азаров заперечував російську агресію проти України та участь збройних сил РФ та зброї росіян на Донбасі.

Крім того, телеканалу призначили перевірку через розпалювання національної і релігійної ворожнечі.

Так, 4 травня в ефірі ток-шоу “Марафон” Симоненко стверджував, що на Донбасі триває внутрішній конфлікт – “громадянська війна”, “гражданское противостояние на Донбассе”.

Схожі повідомлення

Аеромедична евакуація МВС і МОЗ: вперше з Львівщини до Києва гелікоптером доставили немовля

admin3

Третій день ліквідовують наслідки негоди на Рахівщині. І не тільки…

admin2

Робочий візит на Львівщину очільник НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко розпочав із відвідин Більче – Волицько – Угерського газосховища

admin3

Утеплення фасадів

admin

Я сьогодні назвала сукою незнайому жінку, багато старшу за себе. Я вимовила це слово, дивлячись їй у очі

admin3

Готуємось переводити стрілки. ВР провалила скасування “літнього часу”

admin1

Залишити коментар