16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Памятник “Борцям за волю України” спільно облагородили

Біля памятника “Борцям за волю України” у центрі міста кілька днів пожвавлений рух. Нарешті, за стільки літ, його взялися доводити до ладу.

Ремонтно-оздоблювальні роботи виконувала ремонтна дільниця комунального підприємства “Розділжитлосервіс” (як зізналася начальник ремдільниці Марія Мусула, здійснилася її давня мрія облагородити цей памятник). Автовишку АГП-22 надало ТОВ “Нафтогаз Тепло”.

Роботи по облаштуванні інженерних комунікації для підсвітки памятника, яку свого часу знищили самі ж городяни (імовірно, невмотивована молодь), проводили дільниця з обслуговування внутрішньобудинкових електромереж КП РЖС та електрослужба “Нафтогаз Тепло”. Потужні лампи придбало ДП “Благоустрій”.

Так спільними зусиллями облагородять памятник “Борцям за волю України”, підсвітять – і уже на День Героїв у неділю, 23 травня, мешканці зберуться біля оновленого місця традиційного пошанування Героїв України – урочистості “Герої не вмирають” заплановано на 15.00 год 23 травня (у випадку дощу – у залі МБК “Молодість”).

Схожі повідомлення

14 жовтня геройською смертю загинув воїн ЗСУ, мешканець с. Станківці Андрій МЕЛЬНИЧУК

admin3

Посмертна нагорода Руслана ЛЮКОВА

admin2

8 листопада у Новороздільській громаді стартує опалювальний сезон

admin3

Нові перемоги вихованців вокальної студії Ірини Чернової

admin2

Чудова новина для матерів – відкривається клуб “Щаслива мама”!

admin2

Ірина Крижанівська: «Усе, що слід знати про електронний лікарняний»

admin3

Залишити коментар