16.5 C
Lviv
25.07.2024
Новороздільська ОТГ

Памятник “Борцям за волю України” спільно облагородили

Біля памятника “Борцям за волю України” у центрі міста кілька днів пожвавлений рух. Нарешті, за стільки літ, його взялися доводити до ладу.

Ремонтно-оздоблювальні роботи виконувала ремонтна дільниця комунального підприємства “Розділжитлосервіс” (як зізналася начальник ремдільниці Марія Мусула, здійснилася її давня мрія облагородити цей памятник). Автовишку АГП-22 надало ТОВ “Нафтогаз Тепло”.

Роботи по облаштуванні інженерних комунікації для підсвітки памятника, яку свого часу знищили самі ж городяни (імовірно, невмотивована молодь), проводили дільниця з обслуговування внутрішньобудинкових електромереж КП РЖС та електрослужба “Нафтогаз Тепло”. Потужні лампи придбало ДП “Благоустрій”.

Так спільними зусиллями облагородять памятник “Борцям за волю України”, підсвітять – і уже на День Героїв у неділю, 23 травня, мешканці зберуться біля оновленого місця традиційного пошанування Героїв України – урочистості “Герої не вмирають” заплановано на 15.00 год 23 травня (у випадку дощу – у залі МБК “Молодість”).

Схожі повідомлення

Укриття. Новороздільська громада

admin2

Негода внесла корективи – велопробіг переноситься

admin2

“Планета мрій” – призер обласного конкурсу

admin2

Кому до Ходорова? Збережіть графік

admin2

«Вікторія». Перемога? Зла над добром?

admin2

Загублені ключі знаходяться у редакції «ВР». Прохання до власника звертатися за адресою: вул. Грушевського, 37

admin3

Залишити коментар