16.5 C
Lviv
30.09.2023
Україна

Утеплення фасадів

Про утеплення фасадів ми починаємо задумуватися взимку, коли ціни на оплату комунальних послуг повзуть вгору, а температура в приміщенні при цьому далека від позначки в 21 градус. Та про комфортну зимівлю у власній оселі потрібно дбати, як у тій приказці – починаючи з літа.

Особливо втрата тепла узимку відчувається у приватних будинках. Економія на належних матеріалах, банальне упущення важливого етапу будівництва у гонці за швидшим отриманням результату – і врешті маємо хоча і власний, проте некомфортний будинок із низкою недоліків.

Тому літній період – найкращий час, щоб заповнити пробіли у будівництві власної оселі і попіклуватися про тепло в домівці під час зимових морозів. Фасадні роботи проводяться за тривалої сухої погоди при плюсовій температурі повітря. Тоді матеріали, що входять до системи утеплення встигають схопитися та набрати потрібних властивостей. І недотримання технічних вимог за виконання будь-якого виду будівельних робіт – це поширена помилка, яка неодмінно матиме негативні наслідки у майбутньому.

Для початку, необхідно обрати той чи інший вид утеплення фасадів – найпопулярнішими є утеплення пінополістироловими плитами та мінеральною ватою. Процес утеплення із застосуваннях обох цих варіантів складається  із однакових етапів, і різниться лише характеристиками власне утеплювального матеріалу.

Німецька марка будівельних матеріалів STO розробила системи утеплення фасадів на основі обох цих складових і наші спеціалісти охоче допоможуть підібрати саме той варіант, який задовольнить запити замовника. Робота із системою матеріалів завжди економічно вигідніша та має суттєві експлуатаційні переваги. Адже, всі компоненти системи утеплення ідеально співвідносяться між собою та доповнюючи одне одного забезпечують максимальну тепловіддачу.

Найголовніший фактор наших матеріалів, яким ми пишаємося є турбота про здоров’я та безпеку людини. Матеріали пройшли багаторічне випробування на європейському ринку і продовжують завойовувати довіру українського замовника. Стіни утеплені правильно забезпечуватимуть чисте та комфортне повітря у приміщенні та ніколи не стануть причиною появи плісняви та грибка. За некоректно підібраних складових та халатного ставлення до власне процесу утеплення – проблем із чистотою стін в приміщенні не уникнути і суттєві витрати на виправлення помилок не виправдовують економії на початковому етапі утепленні фасадів.

Схожі повідомлення

Реєстрація на ЗНО-2022 стартує 1 лютого!

admin2

Встановлено особу розстріляного воїна: українця з молдавським громадянством

admin2

Суд заборонив діяльність Компартії України

admin3

Вітаємо з Всесвітнім днем поцілунків!

admin3

8-й окремий батальйон “Аратта” ім. Андрія Гергерта УДА: ДЯКУЄМО, ВОЛОНТЕРИ!

admin3

Луцький аеропорт здав місцевий скрипаль..

admin2

Залишити коментар