16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Новороздільська громада пошановувала матерів

“Найкращим матусям” цього дня всміхалося сонце, пахучим ароматом розносився цвіт, вклонялися діти і звучали найкращі слова привітань, а ще – від ведучих святкового вечора у МБК “Молодість”, лунали пісні і захоплювали драйвом танці.

Нарешті ожив і шумів Будинок культури, нарешті на головній сцені почався рух – напевно, тому й пісні лунали дзвінкіше, а танці були просто неймовірні.

Особливо трепетним моментом стало вручення орденів Матері бійця АТО мамам, чиі сини загинули на війні. Розхвилювалася міська головиня Ярина Яценко, сльози втирала не одна людина у залі, тріпотіло сердечко у матерів, і напевно, лише наша пошана і память додають їм сил переносити незгасаючий біль втрати. Дякувати Богу, що лишень пятеро орденів таких, нагород памяті.

З Нового Роздолу – Ольга Ярославівна Шелудько і Надія Дмитрівна Труш. З смт. Розділ – Вероніка Романівна Маркевич, Наталія Іванівна Каптованець, Стефанія Іванівна Гетьманчук (остання, щоправда, за станом здоровя не змогла прибути на урочистості).

Дякуємо усім МАТЕРЯМ, людям, які тримають наш світ!!

Схожі повідомлення

Допоможіть пластунам вирушити у незабутню пригоду!

admin3

Микола ФОК: післяслово… «Дякую, друже Фокс…»

admin2

Помирати – дорого…

admin2

LvivOneDay cup: команда АФ”Розділля” – три виграші, дві поразки. Результат -4 місце із 10 команд-учасниць

admin3

Щирі співчуття…

admin2

НА АЛЕЇ ЖИТТЯ. ГЕРОЯМ присвячується. Вічна слава!..

admin3