16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Готувала їсти – потрапила в лікарню…

Потерпілу в стані середнього ступеня важкості медики госпіталізували в Сколівську ЦРЛ (попередньо отруїлася внаслідок підгоряння їжі).

06 травня о 17:01 у м. Сколе на вул. Івана Франка виникло підгоряння їжі на плиті в квартирі на другому поверсі двоповерхового житлового будинку.

Про подію повідомили мешканці будинку, які помітили густий чорний дим з вікна.

По прибуттю рятувальники по висувній драбині через вікно потрапили у квартиру, де виявили на ліжку жінку, яка самостійно не могла покинути задимлену квартиру. Рятувальники в складі ланки газодимозахисної служби винесли жінку на свіже повітря, та передали медикам для подальшого огляду.

Схожі повідомлення

Горів склад у Солонці

admin2

Ремонт мосту біля с. Гайок: потрібно 180 млн гривень

admin2

Артилерійський снаряд у парку Дрогобича

admin2

На Пустомитівщині народилися унікальні двійнята: не лише в різні дні, але й в різних населених пунктах

admin2

Результати перевірки ТзОВ «Хінкель-Когут» біля Комарно – виявлено ряд порушень

admin2

Пожежа в будинку у с. Верчани на Стрийщині забрала життя чоловіка та жінки

admin3