16.5 C
Lviv
29.09.2023
Стрийщина

Понад 350 танцювальних пар вийшли на паркет львівського спорткомплексу “Грація”

Цими вихідними у спортивному комплексі «Грація» у Львові відбулись одразу кілька масштабних подій: чемпіонат України зі спортивних танців, відкриті міжнародні змагання серії IDSA Grand Prix  та класифікаційні змагання зі спортивних танців у всіх вікових категоріях в європейській та латиноамериканській програмах «Lviv Open Cup».

Загалом на паркет вийшли понад 350 танцювальних пар з різних міст України, а також Польщі та Італії. За два дні змагань розіграли 48 комплектів нагород.

Суддівський корпус включав 17 професійних  танцювальних арбітрів із вже згаданих країн. Серед титулованих гостей  – президент Міжнародної асоціації спортивного танцю (IDSA) Святослав Влох, багаторазовий чемпіон світу зі спортивних танців Марек Косатий із Польщі.

«Спортивні танці – один з найпопулярніших видів спорту на Львівщині. Воно й не дивно, адже це спорт на межі з мистецтвом. Цікаво, що популярним він став у нас доволі давно, міжнародні танцювальні турніри для пар з усієї Європи проводились у Львові ще на початку минулого століття. І досі тривають суперечки, де ж вперше в Україні з’явились спортивні танці  – у Харкові чи у Львові. Тішить, що традиції живуть і є кому й сьогодні дбати про розвиток цього виду спорту», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

В межах показової програми PRO-AM  чотири танці європейської програми продемонстрували багаторазовий чемпіон Європи та призер чемпіонатів світу Лука Тонело та Клавдія Марцано з Італії.

Змагання організувала Міжнародна асоціація спортивного танцю, Асоціація спортивного танцю України, відокремлений підрозділ Асоціації спортивного танцю України у Львівській області, управління молоді та спорту Львівської ОДА та Львівська міська рада.

Схожі повідомлення

Транспортний податок – хто і за що платить

admin3

Школярка Олеся Сколоздра з Миколаївського ліцею посіла ІІ місце в ІІІ обласному етапі ІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3 – 11 класів ЗЗСО!

admin3

У Трускавці порушникам комендантської години вручили повістки

admin2

39-річний водій “Шкода Октавія” з Миколаєва у с. Пісочна врізався автівкою у вантажівку і зазнав тілесних ушкоджень

admin3

Після реконструкції Стрийський стадіон зможе приймати 3 тисячі глядачів

admin3

Гостя у Верхнє Синьовидному- сокирою по голові….

admin2

Залишити коментар