16.5 C
Lviv
23.01.2022
Україна

Як спроектувати систему автополиву

Всі будівельно-монтажні роботи передбачають наявність проекту. Облаштування системи автополиву – не виняток. Краще, щоб документації підготували фахівці. Тоді будуть враховані всі моменти від конструкції до запуску, і автополив буде працювати максимально ефективно. Замовити проект зрошення ділянки можна на сайті https://avtomaticheskij-poliv.net.ua/

Що передбачає проект
Інженерна схема потрібна в першу чергу, щоб експлуатація системи була продуктивною. Інакше автополив не впорається з основним завданням – економією ресурсів.

Процес розробки схеми автополиву передбачає:

  • виконання гідравлічних розрахунків;
  • зонування площі для автополиву;
  • добірка ефективного для даної ділянки обладнання.

Виконати дану роботу без певних знань досить складно. Тому допомога фахівців аж ніяк не зайва.

Щоб скласти проект автополива, потрібно знати всі параметри ділянки, розміщення об’єктів на ньому. Для цього потрібно мати або генеральний план забудови, або здійснити виїзд на об’єкт і зробити відповідні заміри. Також враховується місцевість і тип ґрунту ділянки, а також мета встановлення автополива. Важливий момент для підготовки схеми – визначитися з джерелом надходження води. Володіючи цією інформацією фахівці підберуть обладнання для системи автоматичного поливу, яке максимально продуктивно і раціонально буде працювати на цій площі.

На даний момент замовлення послуги проектування системи поливу досить популярний. Адже зрошення необхідно і теплицях, і полях, і клумб і газонів. А ті, хто люблять красу або хороший урожай, прагнуть до якісної поливу своїх ділянок.

Фахівці виконають проект автополива для будь-якої ділянки в найкоротші терміни і за доступною вартості. Тут вам не просто проведуть заміри території, але врахують її характеристики, підберуть краще обладнання і змонтують таку систему згідно з усіма технічними нормами і правилами. Замовити дану послугу можна прямо зараз на сайті компанії.

Схожі повідомлення

“Арену Львів” хочуть перейменувати на честь Степана Бандери

admin1

На що звернути увагу при виборі дивана

admin

Росія підтягує техніку та укріплює оборонні позиції. Звіт СЦКК підтверджує різноманітні порушення і злочини терористів.

admin1

Таких, як Медведчук треба просто “ставити до стінки” – Дмитро Ярош

admin1

Посадовці “Укрзалізниці” постануть перед судом за украдені 60 млн грн

admin2

Дрогобицький район: в полі натрапили на застарілий боєприпас

admin3

Залишити коментар