16.5 C
Lviv
18.06.2024
Стрийщина

Глава УГКЦ Святослав Шевчук: спогад про маму

12 квітня у Стрию на 74 році життя після важкої недуги померла Віра Шевчук. Про це повідомили у департаменті інформації УГКЦ.

12 квітня о 19:00 в поминальній каплиці храму Святих Володимира і Ольги м. Стрия (вул. Григорія Коссака, 7-а) відбудеться Парастас. Похоронні богослужіння розпочнуться завтра, 13 квітня, об 11:00 у храмі Святих Володимира і Ольги.

“Моя мама майже все своє життя пропрацювала в музичній школі і була викладачем класу фортепіано. Якщо говорити про перші спогади, то вони пов’язані з фортепіано. До нас додому приходили учні та постійно лунала музика. Навіть коли моя мама займалася домашніми справами, наприклад, готувала їжу на кухні, то завжди в сусідній кімнаті грали студенти на фортепіано”, – розповідає Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ також згадує, що мама часто брала його зі собою на роботу, бо не було з ким залишити. “І всі ті коридори, класи музичних шкіл у Стрию і Самборі, де вона працювала, – то був простір, у якому я виростав. Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала до музичної школи, щоб робити уроки. Собі уявіть – урок музики. Отже, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент чи студентка, моя мама біля неї, а я тут поруч роблю уроки. І вона одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що роблю я. І тільки тоді, коли все зробив, я міг збиратися і йти додому”, – поділився спогадами про дитинство Блаженніший Святослав.

“Музика становить важливу частину моєї формації та особистої культури. Вона далі залишається для мене способом переживання й передавання емоцій, а також допомагає мені відпочивати. Музична гармонія потрібна мені не тільки для того, щоб почуватися комфортно, а й також є обов’язковою умовою доброї молитви та налагодження зв’язку з Богом. Музика допомагає вести впорядковане життя та налагоджувати правильні стосунки з ближніми”, – цитати про основні і важливі моменти життя, висловлені Блаженнішим Святославом у книзі «Діялог лікує рани».

Схожі повідомлення

Дрогобиччанин до смерті побив знайомого

admin2

Сезон кабачків: добірка оригінальних рецептів

admin2

ДТП біля Давидова: зіткнулись три автомобілі – четверо травмованих

admin2

Юна дрогобиччанка пожертвувала кошти з персональної стипендії на ЗСУ

admin2

Ласкаво запрошуємо у “Стільське городище”!

admin3

Андрій ГЕРГЕРТ (псевдо «Червень»):  «Ми – люди вільні. Бачимо ворога – вбиваємо»

admin3

Залишити коментар