16.5 C
Lviv
25.09.2023
Стрийщина

Глава УГКЦ Святослав Шевчук: спогад про маму

12 квітня у Стрию на 74 році життя після важкої недуги померла Віра Шевчук. Про це повідомили у департаменті інформації УГКЦ.

12 квітня о 19:00 в поминальній каплиці храму Святих Володимира і Ольги м. Стрия (вул. Григорія Коссака, 7-а) відбудеться Парастас. Похоронні богослужіння розпочнуться завтра, 13 квітня, об 11:00 у храмі Святих Володимира і Ольги.

“Моя мама майже все своє життя пропрацювала в музичній школі і була викладачем класу фортепіано. Якщо говорити про перші спогади, то вони пов’язані з фортепіано. До нас додому приходили учні та постійно лунала музика. Навіть коли моя мама займалася домашніми справами, наприклад, готувала їжу на кухні, то завжди в сусідній кімнаті грали студенти на фортепіано”, – розповідає Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ також згадує, що мама часто брала його зі собою на роботу, бо не було з ким залишити. “І всі ті коридори, класи музичних шкіл у Стрию і Самборі, де вона працювала, – то був простір, у якому я виростав. Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала до музичної школи, щоб робити уроки. Собі уявіть – урок музики. Отже, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент чи студентка, моя мама біля неї, а я тут поруч роблю уроки. І вона одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що роблю я. І тільки тоді, коли все зробив, я міг збиратися і йти додому”, – поділився спогадами про дитинство Блаженніший Святослав.

“Музика становить важливу частину моєї формації та особистої культури. Вона далі залишається для мене способом переживання й передавання емоцій, а також допомагає мені відпочивати. Музична гармонія потрібна мені не тільки для того, щоб почуватися комфортно, а й також є обов’язковою умовою доброї молитви та налагодження зв’язку з Богом. Музика допомагає вести впорядковане життя та налагоджувати правильні стосунки з ближніми”, – цитати про основні і важливі моменти життя, висловлені Блаженнішим Святославом у книзі «Діялог лікує рани».

Схожі повідомлення

У Стрию з нагоди 120-річчя створення Народного дому Блаженніший Святослав освятив наріжний камінь пам’ятника отцеві Остапу Нижанківському

admin3

Луганський наркоман “коловся” на території школи

admin2

Гідний вчинок водія «маршрутки», який не взяв зі школярів грошей за проїзд

admin3

Виїзний семінар фінансистів у Миколаєві

admin2

Затримано крадія ВАЗ-21099, який під час переслідуввання збив у Лисовичах поліцейського

admin3

У Стрийському районі, де налічується 14 територіальних громад, вже функціонує 10 Служб у справах дітей

admin3

Залишити коментар