16.5 C
Lviv
25.09.2023
Новороздільська ОТГ

«Вікторія». Перемога? Зла над добром?

Лишень минулого року двічі у нашій газеті згадували будинок №19 по вул. Винниченка: спочатку – як  зразок креативного настінного малюнку, приклад згуртованості і небайдужості його мешканців та їх господарського ставлення до  спільного майна. Який гарний розпис «петриківкою» при вході у під’їзд організували сусіди – залюбуєшся!

Вдруге: про « знамениту» «Вікторію» на розі будинку, напроти православного храму,

малоприємний контингент якої викликає, як мінімум, осуд… Чи ранок, чи вечір, чи будні, чи свято, а під дверима людно – неохайні, неприємні на вигляд, брутальні (переважно чоловіки), впереміш із такими ж  неохайними волоцюгами-псами тиняються і кучкуються побіля цієї сумнозвісної «точки». У гіршому ж випадку – «валяються» на газончиках поряд, у непристойних позах, недоглянуті, часто ту же, не відходячи далеко, справляють свою природню нужду, або ж починають вияснювати стосунки – це явище взагалі відразливе.

Стороною обходять це місце парафіяни православного храму, прошкуючи на службу Божу, та й усі новороздільці,  йдучи на міський ринок.

Тільки от мешканцям будинку … нікуди втікати. З вікна частенько спостерігають непривабливі картинки ненадійних клієнтів кафе: переважно п’яні,  непристойні у нецензурних висловах та негідній  поведінці. Чим вони там «пригощаються», залишається загадкою, але дуже часто сусіди спостерігають «картинку», коли виходить  такий от «клієнт» з кафе і, відійшовши кілька метрів на газончик, падає «намертво». Якось, пригадують, зворушило до сліз: дідусь, забігши «посмакувати» у «Вікторію» «чудо-напій», вийшов і практично одразу «відключився», а розгублена п’ְятирічна онука у розпачі і страху стояла поряд в повній розгубленості… Втім, ще більш страхітливі чутки гуляють містом про «чудо-напій» цього кафе…

«Клієнти» у «Вікторії» практично ті ж самі, іноді заходять «новенькі» чи випадкові перехожі. Та навіть їх «графік» вивчили мешканці будинку: зраненьку  перед 7-ю годиною, в обід та ввечері. Хіба окремі дні спокійно, припускають, коли якісь «перевірки» харчових закладів є…   Та й дошкуляють сусідам: нецензурні вислови на кварталі лунають, а як ще додати використання під’їздів як громадського туалету, а дитячого майданчика – як «кафе» під відкритим небом…

І дошкуляють уже років зо п’ять».

Це минулорічний допис. А ніщо ж не змінилося!

Тим паче,  минулого літа наголошували, що термін оренди приміщення підприємцем С.М. Стрільцем завершується 1 січня 2021 року, тож продовжити цей «безлад» не дозволять… Дозволили! Нічого ж не змінилося.

Цікавилися у відділі комунального майна та приватизації Новороздільської міської ради ситуацією: це приміщення – викуплене, у приватній власності підприємця К. Горлатої, ще з 1992 року, тож кому передала в оренду –  це її особиста справа, як мовиться.  Офіційно «Вікторія» числиться як виробничо-ремонтне підприємство, хоча основний вид діяльності  вказаний – «Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами».

Так, може штрафувати  поліція – за порушення громадського порядку, але також при наявності  офіційної скарги… Яких, як виявляється, немає – ні в міській раді, ні в поліції…

Наразі люди скаржаться лишень у приватних розмовах, виглядає, що, мабуть, побоюються розбірок з  …. Утім, це тільки припущення.

Так невже дозволимо «Вікторії» перемогти у двобої добра і зла, порядності і «безпрєдєлу», законності і суцільних порушень?

Схожі повідомлення

Громадські слухання – про нові тарифи на вивіз сміття у Новому Роздолі!

admin2

Новороздільська міська рада: акценти тижня, що минає

admin3

Рік війни не змінив нашої традиції – прикрашати приміщення установи до Нового Року та Різдвяних свят. Наша ялиночка обов”язково дуже-дуже засяє після нашої ПЕРЕМОГИ!

admin3

До уваги мешканців Нового Роздолу! 13 квітня 2023 року завершується опалювальний сезон

admin3

Учителька НВК ім. В.Труша виграла інтерактивну дошку

admin2

Навіть коли прилітають російські ракети, наші діти та викладачі Новороздільської школи мистецтв ім. Олега Рудницького перемагають!

admin3

Залишити коментар