16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Діти вкрали з церкви пожертви прихожан, проникнувши через вікно храму

У Дрогобичі поліцейські викрили зловмисників, підозрюваних у крадіжці з церкви.

Про це сьогодні повідомили у пресцентрі Поліції Львівської області.

4 квітня у Дрогобицький районний відділ поліції надійшло повідомлення від священника одного з місцевих храмів, який повідомив про крадіжку грошей зі скриньки для пожертв. На місці події працювала слідчо-оперативна група та інші співробітники територіального підрозділу поліції. Як встановили правоохоронці, зловмисник проник у церкву через вікно. У скриньці для пожертв були гроші у сумі близько однієї тисячі гривень.- йдеться у повідомленні.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами, до яких були залучені, зокрема, оперативники сектору кримінальної поліції, було встановлено, що до вчинення злочину причетні двоє 15-річних мешканців райцентру, які раніше неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності, зокрема, за крадіжки та перебували на випробувальному терміні.Слідчі Дрогобицького районного відділу поліції, за процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури, повідомили зловмисникам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років.Досудове розслідування триває.

Схожі повідомлення

На чому друкувати банери

admin

На Львівщині затримано “злодія в законі”, якому заборонено вїзд в Україну

admin2

Подвійне самогубство батька та сина на Черкащині

admin1

Мінора, Ханука на Хрещатику. Це не “АНТИСЕМІТИЗМ” це банальна “НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ” 

admin3

Пластикові пакети – уряд прийняв нові обмеження

admin2

На Закарпатті “заробили” на covid-19 півтора мільйона гривень

admin2