16.5 C
Lviv
31.05.2024
Новороздільська ОТГ

«Велике переселення» у смт. Розділ

На четвертій сесії Новороздільської міської ради, яка відбулася 25 березня, виділено кошти для облаштування дитячої бібліотеки селища Розділ в приміщенні школи. Додаткові кошти, про що доповідав начальник фінуправління Ігор Ричагівський, стосувалася школи смт. Розділ – 48 тисяч грн для придбання вікон і дверей. Ніби ж немає такої потреби, поцікавилися присутні.


Виявляється, заплановано деякі зміни. Дитяча бібліотека, яка наразі знаходиться на першому поверсі селищної ради смт. Розділ, «переселяється» у приміщення селищної школи, де, звісно, малим читачам буде зручніше забігти за потрібною книжкою. Дитяча бібліотека розташується у фойє першого поверху, але там потрібно встановити велике вікно (щось на зразок прозорої стіни) і двері, які й відгородять бібліотеку від коридору. Можливо, з часом там організують своєрідну сучасну медіатеку, такий собі молодіжний простір.


Натомість у приміщенні селищної ради мають створити своєрідний центр адмінпослуг: тут буде працювати староста, дільничний працівник поліції, відділення «Укрпошти» і Роздільський ЖЕК. Щоб, завітавши до одного приміщення, мешканці селища змогли отримати інформацію від різних установ.

Так, на таке «переселення» потрібен час і кошти, але головне – старт зроблено.

Схожі повідомлення

Воїн-земляк завітав до рідної школи

admin2

Надійка БАСАРАБ: “Наша чергова волонтерочка вже мчить у Бахмут! Спасибі безмежно усім, хто долучився!”

admin3

УВАГА! Змінено час проведення матчу на стадіоні “Галичина”. У неділю, 14 травня, замість 17.00 год. стартовий матч Чемпіонату Львівщини серед команд Другої ліги ФК «Новий Розділ» – ФК «Сокіл» (Никонковичі) відбудеться о 15.00 год.

admin3

Про ремонт доріг у Новому Роздолі

admin2

Світлій пам’яті Івана ПАКОША – легендарного новороздільського футболіста і тренера

admin3

Календар українця – ЛИСТОПАД

admin2

Залишити коментар